Student Agency přijme 170 zaměstnanců

27.12.2010 12:03   |  

Přepravní společnost Student Agency v příštím roce přijme 170 nových zaměstnanců. Nová pracovní místa vzniknou v rámci projektu RegioJet, který od poloviny roku 2011 spojí po železnici Prahu s Ostravou, a dalším rozšířením prodejních kapacit zájezdů prostřednictvím služby dovolená.cz.

Pro společnost znamenají plánované personální změny nárůst zaměstnanců o zhruba 17 procent. Student Agency příští rok pro své rychlíky přijme 60 zaměstnanců palubního personálu, 25 strojvůdců a přibližně 15 zaměstnanců řízení provozu a dalších profesí. Kvůli plánovanému rozšíření prodejních míst v rámci projektu dovolena.cz zvýší Student Agency počet svých prodejců o 70 nových zaměstnanců.

Prioritou společnosti bude i nadále věk uchazečů o zaměstnání. Student Agency se snaží udržovat věkový průměr svých zaměstnanců kolem hranice 30 let a z celkového počtu 1000 zaměstnanců je zhruba pětina studentů. Velké množství studujících firma zaměstnává jako palubní personál, je mezi nimi ale i množství manažerů firmy.

„Student Agency od začátku existence mladé lidi zaměstnávala, konec konců na mladých lidech vznikla a zkušenosti s nimi jsou velmi pozitivní“, říká mluvčí společnosti Aleš Ondrůj.

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Jestli Británie opustí EU, zvážíme připojení ke Španělsku, zní z Gibraltaru

Jestli Británie opustí EU, zvážíme připojení ke Španělsku, zní z Gibraltaru

Předseda gibraltarské vlády Fabian Picardo vzbudil rozruch svým sobotním prohlášení, že v případě vystoupení Británie z EU bude Gibraltar zvažovat své připojení ke Španělsku.… více

Komerční prezentace
Mobilní web