Student Agency přijme 170 zaměstnanců

27.12.2010 12:03   |  

Přepravní společnost Student Agency v příštím roce přijme 170 nových zaměstnanců. Nová pracovní místa vzniknou v rámci projektu RegioJet, který od poloviny roku 2011 spojí po železnici Prahu s Ostravou, a dalším rozšířením prodejních kapacit zájezdů prostřednictvím služby dovolená.cz.

Pro společnost znamenají plánované personální změny nárůst zaměstnanců o zhruba 17 procent. Student Agency příští rok pro své rychlíky přijme 60 zaměstnanců palubního personálu, 25 strojvůdců a přibližně 15 zaměstnanců řízení provozu a dalších profesí. Kvůli plánovanému rozšíření prodejních míst v rámci projektu dovolena.cz zvýší Student Agency počet svých prodejců o 70 nových zaměstnanců.

Prioritou společnosti bude i nadále věk uchazečů o zaměstnání. Student Agency se snaží udržovat věkový průměr svých zaměstnanců kolem hranice 30 let a z celkového počtu 1000 zaměstnanců je zhruba pětina studentů. Velké množství studujících firma zaměstnává jako palubní personál, je mezi nimi ale i množství manažerů firmy.

„Student Agency od začátku existence mladé lidi zaměstnávala, konec konců na mladých lidech vznikla a zkušenosti s nimi jsou velmi pozitivní“, říká mluvčí společnosti Aleš Ondrůj.

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

O2 dostal pokutu za automatické dokupování dat, musí také změnit smlouvy

O2 dostal pokutu za automatické dokupování dat, musí také změnit smlouvy aktualizováno

Český telekomunikační úřad vyměřil operátorovi O2 pokutu 4,5 milionu korun za automatické obnovování objemu dat zákazníkům i bez jejich výslovného souhlasu. Dodatečná data přitom… více

Mobilní web