AXA Bank chce na Slovensku uspět se stejnou nabídkou jako v Česku

5.4.2011 16:46   |  

AXA Bank vstupuje na slovenský bankovní trh, kde bude stejně jako v Česku poskytovat spořicí účet s roční úrokovou sazbou 1,85 procenta a nulovými poplatky za jeho zřízení a vedení.

„Po Belgii, Maďarsku, Švýcarsku a České republice, na jejíž trh jsme úspěšně vstoupili na začátku roku 2010, je Slovensko pátou zemí, kde AXA Bank Europe spouští své služby,“ říká Jef Van In, generální ředitel banky.

Banka na Slovensku nabídne spořicí účet, s roční úrokovou sazbou 1,85 procenta, složenou ze základní 1,5 procentní sazby a věrnostního bonusu 0,35 procenta. Bonus se připisuje na konci roku, pokud průměrný zůstatek na účtu přesáhne dva tisíce eur.

Účet je možné založit přes internet nebo call centrum, jeho založení, vedení i zrušení jsou zdarma.

Slovensko je po České republice, Belgii, Maďarsku a Švýcarsku pátou zemí, kde AXA Bank Europe působí. Celkem má 1,1 milion klientů, a dva tisíce zaměstnanců. V České republice banka působí od loňského února. Od té doby v Česku získala 39 tisíc klientů, kteří na spořicí účty uložili celkem 11 miliard korun.

Autor: sal

Komentáře

Čtěte také

Zeman: Česko by mělo navrhnout zrušení sankcí EU vůči Rusku

Zeman: Česko by mělo navrhnout zrušení sankcí EU vůči Rusku

Česká republika by se měla připojit k zemím, které navrhují zrušit sankce Evropské unie proti Rusku, řekl dnes prezident Miloš Zeman při zahájení výstavy Země živitelka v Českých… více

Mobilní web