Banka virtuálním operátorem? mBank přišla s akční nabídkou pro klienty

aktualizováno V jeden okamžik se zdálo, že řady virtuálních mobilních operátorů rozšíří první banka - mBank. Ta totiž nabídla svým klientům speciální tarify jakožto dárek ke svým šestým narozeninám. Nabídka je však časově omezená a jedná se pouze o akci, kterou banka chce nejen potěšit klienty, ale zároveň nalákat do svých tenat nové.

Ilustrační foto
6.11.2013 19:21   |  

„Banka nebude dalším virtuálním mobilním operátorem,“ uvedla pro E15.cz manažerka komunikace Ivana Vejvodová. Podle ní se jedná pouze o výhodnou nabídku speciálních tarifů pro klienty banky ve spolupráci s Vodofonem. Doplnila také, že banka zatím neurčila, jak přesně dlouho bude její akce trvat.

Informace o tarifech jsou dostupné pouze zákazníkům mBank v jejich internetovém bankovnictví. Jak zjistil E15.cz, velká varianta tarifu vyjde na 599 korun při závazku na dva roky. Malý tarif je za 399 korun na dva roky. Pokud klientovi někdo nabídne výhodnější tarif, může se ze smlouvy kdykoli vyvázat. Tarif musí být hrazen z běžného účtu vedeného u mBank.

„Před šesti lety vstoupila mBank na český trh jako první bezpoplatková banka a změnila tím bankovní svět. Od té doby, se mBank neustále snaží přicházet s něčím novým, měnit zajeté koleje a přinášet inovace do světa bankovnictví. Letos, nadělí svým zákazníkům neomezené volání a sms do všech sítí, nadstandardní datový tarif a volné minuty volání do zahraničí s garancí nejvýhodnější ceny na trhu,“ uvedla dále Vejvodová.

Tarify mBank ve srovnání se zavedenou konkurencí - podrobnosti zatím banka tají

Infografika mBank obsahuje chybu. O2 nabízí 1 GB dat, T-Mobile 1,5 GB - pozn. red.


Čtěte také:

S virtuálním operátorem se chce prosadit i řetězec COOP. Cílí na vesnice

Operátoři mají nesrozumitelné smlouvy. ČTÚ jim dá pokuty

Do Česka míří virtuální operátor One Mobile, využije síť GTS

Autor: Marek Schwarzmann

Komentáře

Čtěte také

Vědci našli planetu jako Země v obyvatelné zóně Proximy Centauri

Vědci našli planetu jako Země v obyvatelné zóně Proximy Centauri

Astronomové doslova "za humny" Sluneční soustavy objevili planetu přibližně o hmotnosti Země, která obíhá kolem své hvězdy Proxima Centauri v takzvané obyvatelné zóně, a na které… více

Mobilní web