Česká spořitelna letos investuje do poboček miliardu korun

30.3.2011 13:27   |  

Česká spořitelna má pro tento rok v plánu investovat do rozvoje pobočkové sítě jednu miliardu korun. Síť poboček spořitelny, která je v Česku nejširší, také projde optimalizací, na jejímž konci by však jejich počet měl zůstat přibližně stejný jako na začátku tohoto roku, tedy zhruba 667 poboček.

„Již několik let se držíme strategie, že chceme být tam, kde jsou naši klienti, a tomu přizpůsobujeme i naši pobočkovou síť,“ řekl Tomáš Vaníček, ředitel úseku Region západ České spořitelny.

Od počátku letošního roku už banka otevřela čtyři pobočky, další dvě přemístila do atraktivnějších prostor a pět zrekonstruovala. Celkový počet poboček tak zvýšila na 670. V letošním roce by mělo být otevřeno ještě přibližně deset poboček, dvanáct se jich přemístí do vhodnějších prostor ve stejné lokalitě a zhruba 80 poboček čeká rekonstrukce.


Mobilní novinka - Od ledna mohou klienti České spořitelny v Brandýse nad Labem využívat první mobilní pobočku, která je určena jako náhradní prostor během rekonstrukce stávající pobočky. Banka ji však může využít i jako samostatnou pobočku během konání veletrhů či festivalů. Další bude fungovat od dubna v Moravském Krumlově.

Víkendový provoz - Síť poboček s víkendovým provozem o další dvě na celkem 26.

Samoobslužná zóna - V 86 pobočkách mohou klienti využít samoobslužnou zónu, která je pro ně přístupná i mimo otevírací hodiny pobočky.


Autor: sal

Komentáře

Čtěte také

Cukrářům z Ovocného Světozoru je Praha malá, chystají expanzi po Česku

Cukrářům z Ovocného Světozoru je Praha malá, chystají expanzi po Česku

Na patnáct až dvacet nových provozoven odhadují majitelé Ovocného Světozoru potenciál cukrářské sítě pro franšízovou expanzi do velkých měst tuzemska. Ze strany partnerů si to… více

Komerční prezentace
Mobilní web