Českou pojišťovnu povede Jaroslav Mlynář

Novým generálním ředitelem České pojišťovny se od 1. června 2013 stane Jaroslav Mlynář. Ve funkci vystřídá Pavla Řeháka, který odchází na základě vlastního rozhodnutí ke dni 31. května 2013 ze všech funkcí v České pojišťovně.

 Novým generálním ředitelem České pojišťovny se k 1. červnu stane Jaroslav mlynář
15.5.2013 13:32   |  

Jaroslav Mlynář (1954) nastoupil do skupiny Generali v roce 1992 a významně se podílel na zahájení jejího působení v České republice v roce 1993. Od roku 1998 byl členem představenstva a v roce 2001 se stal předsedou představenstva a generálním ředitelem pojišťovny Generali v ČR. Po založení Generali PPF Holdingu (GPH) byl jmenován jeho finančním ředitelem.

„Úkolem Jaroslava Mlynáře bude za podpory GPH navázat na úspěšnou tradici dlouhodobého lídra pojistného trhu. Jsem přesvědčen, že Jaroslav Mlynář je spolu s vysoce profesionálním týmem ČP zárukou dalšího úspěšného rozvoje společnosti. Děkuji Pavlu Řehákovi za jeho práci vykonanou v posledních letech. Pojišťovnu provedl transformačním obdobím zaměřeným na posílení ziskovosti. Pod jeho vedením se dostala do kondice, která skupině Generali poskytuje prostor pro další investice do rozvoje největší tuzemské pojišťovny,“ řekl k plánované změně ve vedení pojišťovny generální ředitel GPH a předseda představenstva ČP Luciano Cirinà.


Čtěte také: Do čela marketingu České spořitelny jde Havelka


Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Koloseum prošlo renovací za miliony eur, zaplatil ji soukromník

Koloseum prošlo renovací za miliony eur, zaplatil ji soukromník Fotogalerie

Slavné italské Koloseum je po rozsáhlých úpravách mnohem impozantnější, než tomu bylo dříve. Při opravách za miliony eur byla odstraněna patina a vyčištěna špína ze známé… více

Komerční prezentace
Mobilní web