Citi vytlačila banky z ČSA

21.4.2011 6:52   |  

České aerolinie nabízejí od letoška svou kreditní kartu pouze ve spolupráci se Citibank. Této bance se povedlo vyjednat s aerolinkami exkluzivní spolupráci. Mluvčí ČSA Hana Hejsková a mluvčí Citi Branislav Cehlárik potvrdili, že subjekty podepsaly strategické partnerství o kartě Citi ČSA World MasterCard.

Hejsková nicméně neodpověděla na dotaz, na jak dlouho je exkluzivita podepsána. „Tato karta kombinuje výhody klasické kreditní karty s možností sbírat OK Plus míle, které je možné vyměnit za různé výhody včetně volných letů ČSA i dalších partnerů Skyteam aliance, jako například Air France–KLM, Delta, Aeroflot či Korejské aerolinie,“ uvedl Cehlárik.

Banka poskytuje při vydání karty bonus 20 tisíc mil, které lze rovnou vyměnit za letenky do evropských měst, pokud objem transakcí na kartě během prvního měsíce přesáhne 15 tisíc korun.

Dříve podobnou kartu ČSA nabízely i s UniCredit Bank a Diners Club. Mluvčí UniCredit Bank Tomáš Pavlík potvrdil, že jeho banka už s ČSA na kreditce nespolupracuje – nyní nabízí podobnou kartu s Lufthansou. Citibank, světová jednička v počtu vydaných karet, je i na českém trhu tradičním lídrem v kreditkách. Kromě karty ČSA nabízí také kobrandované karty se Shell a Telefónikou O2.

Autor: tzv

Komentáře

Čtěte také

Dalík dostal za korupci při nákupu pandurů čtyři roky

Dalík dostal za korupci při nákupu pandurů čtyři roky

Za korupci při nákupu obrněných vozidel Pandur pro českou armádu si lobbista Marek Dalík odpyká čtyři roky ve vězení. Rozhodl o tom dnes pražský vrchní soud, který o jeden rok… více

Komerční prezentace
Mobilní web