ČNB varuje před nabídkou v rámci programu Big Money na zhodnocení až 1064 procent

Česká národní banka upozornila na nabídku zhodnocení finančních prostředků v rámci internetových stránek Big Money. Web nabízí zhodnocení vložených finančních prostředků prostřednictvím investic do finančních produktů a ostatních komodit až do výše 1064 procent.

 ilustrační foto
11.9.2013 14:04   |  

ČNB proto varuje veřejnost před investováním na základě takovýchto neautorizovaných nabídek slibujících nadstandardně vysoké zhodnocení, uvedla banka na internetu.

Web Big Money láká občany České republliky, prakticky všech skupin – od studentů, přes zaměstnance, OSVČ, firmy, nezaměstnané i důchodce, na údajně revoluční, bezkonkurenční finanční program, který se vyznačuje promyšlenou strategií, založenou na profesionálním přístupu při vyhledávání a administraci finančních úvěrových produktů

K podepisování smluv nabízí kancelář v Ústí nad Labem, Teplicích nebo po dohodě i v Praze. „Pokud se klient nemůže dostavit do kanceláře, dojde na nejbližší poštu, nechá si ověřit podpis na smlouvě a vše pošle poštou na doručovací adresu centra půjček,“ stojí na webu.

Seznamy registrovaných a regulovaných subjektů ČNB zveřejňuje na svých webových stránkách.


Čtěte také:

Jistota desetinásobku

Finančí pyramida: Firma, před níž varovala ČNB, nevyplácí vklady


Autor: try

Komentáře

Čtěte také

T-Mobile zvažuje vytvořit TV stanici s příspěvky diváků

T-Mobile zvažuje vytvořit TV stanici s příspěvky diváků

Mobilní operátor T-Mobile zvažuje rozšířit nabídku své internetové televize. Jednou z možností by mohla být stanice, jejíž program by byl významně složen z příspěvků veřejnosti… více

Komerční prezentace
Mobilní web