ČNB varuje před nabídkou v rámci programu Big Money na zhodnocení až 1064 procent

Česká národní banka upozornila na nabídku zhodnocení finančních prostředků v rámci internetových stránek Big Money. Web nabízí zhodnocení vložených finančních prostředků prostřednictvím investic do finančních produktů a ostatních komodit až do výše 1064 procent.

 ilustrační foto
11.9.2013 14:04   |  

ČNB proto varuje veřejnost před investováním na základě takovýchto neautorizovaných nabídek slibujících nadstandardně vysoké zhodnocení, uvedla banka na internetu.

Web Big Money láká občany České republliky, prakticky všech skupin – od studentů, přes zaměstnance, OSVČ, firmy, nezaměstnané i důchodce, na údajně revoluční, bezkonkurenční finanční program, který se vyznačuje promyšlenou strategií, založenou na profesionálním přístupu při vyhledávání a administraci finančních úvěrových produktů

K podepisování smluv nabízí kancelář v Ústí nad Labem, Teplicích nebo po dohodě i v Praze. „Pokud se klient nemůže dostavit do kanceláře, dojde na nejbližší poštu, nechá si ověřit podpis na smlouvě a vše pošle poštou na doručovací adresu centra půjček,“ stojí na webu.

Seznamy registrovaných a regulovaných subjektů ČNB zveřejňuje na svých webových stránkách.


Čtěte také:

Jistota desetinásobku

Finančí pyramida: Firma, před níž varovala ČNB, nevyplácí vklady


Autor: try

Komentáře

Čtěte také

Jsou britské vlaky přeplněné? Šéf labouristů možná nafingoval cestu na podlaze

Jsou britské vlaky přeplněné? Šéf labouristů možná nafingoval cestu na podlaze Video

Šéf britských labouristů Jeremy Corbyn vytvořil video, na kterém sedí na podlaze ve vlaku z Londýna do Newcastlu. Neměl si kam sednout, tvrdí a žádá zestátnění dopravce Virgin… více

Mobilní web