Do Fio Banky přišlo během dvou měsíců sedm tisíc nových klientů

8.11.2010 12:02   |  

Nejmladší bankovní instituce v České republice - Fio Banka získala během dvou měsíců sedm tisíc nových klientů. Peněžnímu domu se zřejmě vyplatila sázka na poskytování základních bankovních služeba zdarma.

„Jsme rádi, že lidé oceňují naše produkty a transparentní poplatkovou politiku,“ konstatoval mluvčí banky Jan Fránek. V nabídkovém menu peněžního domu je neomezený počet tuzemských plateb zdarma, který podle mluvčího využívá stále více klientů nejen z řad fyzických osob, ale i podnikatelů a firem.

Ze statistik Fio banky vyplývá, že o počátku integrace bankovních služeb do portfolia peněžního domu, která proběhla k začátku září, získala Fio banka do konce října přes sedm tisíc nových klientů. Počet klientů tak roste trojnásobným tempem v porovnání s dobou před získáním bankovní licence.

Fio banka také byla ve třetím čtvrtletí poprvé zařazena do klientském ratingu OVB Vstřícná banka, v němž získala nejlepší hodnocení a stala se tak nejvstřícnější českou bankou.

Autor: pda

Komentáře

Čtěte také

Uber zaznamenal za půl roku ztrátu přes 31 miliard, doplácí na expanzi

Uber zaznamenal za půl roku ztrátu přes 31 miliard, doplácí na expanzi

Přední světový provozovatel alternativní osobní přepravy Uber zaznamenal v prvním pololetí ztrátu asi 1,3 miliardy dolarů (31 miliard korun) a ve druhém čtvrtletí jeho ztrátovost… více

Mobilní web