Do Fio Banky přišlo během dvou měsíců sedm tisíc nových klientů

8.11.2010 12:02   |  

Nejmladší bankovní instituce v České republice - Fio Banka získala během dvou měsíců sedm tisíc nových klientů. Peněžnímu domu se zřejmě vyplatila sázka na poskytování základních bankovních služeba zdarma.

„Jsme rádi, že lidé oceňují naše produkty a transparentní poplatkovou politiku,“ konstatoval mluvčí banky Jan Fránek. V nabídkovém menu peněžního domu je neomezený počet tuzemských plateb zdarma, který podle mluvčího využívá stále více klientů nejen z řad fyzických osob, ale i podnikatelů a firem.

Ze statistik Fio banky vyplývá, že o počátku integrace bankovních služeb do portfolia peněžního domu, která proběhla k začátku září, získala Fio banka do konce října přes sedm tisíc nových klientů. Počet klientů tak roste trojnásobným tempem v porovnání s dobou před získáním bankovní licence.

Fio banka také byla ve třetím čtvrtletí poprvé zařazena do klientském ratingu OVB Vstřícná banka, v němž získala nejlepší hodnocení a stala se tak nejvstřícnější českou bankou.

Autor: pda

Komentáře

Čtěte také

Putin přiletěl do Slovinska, testuje jednotu EU

Putin přiletěl do Slovinska, testuje jednotu EU

Ruský prezident Vladimir Putin přiletěl do Slovinska a způsobil tím nemalé dopravní problémy rekreantům mířícím na dovolenou k Jadranu. I když je jeho návštěva označovaná jako… více

Mobilní web