Finanční investice ve znamení skutečných hodnot. Investiční kongres pro finanční poradce spol. Ertrag + Sicherheit a Jung, DMS & Cie

Komerční sdělení
26.11.2012 0:01   |  

Komerční sdělení
Dne 08.11.2012 se v hotelu Clarion Congress Hotel Prague uskutečnil tradiční investiční kongres spol. Ertrag + Sicherheit (E+S) a Jung, DMS & Cie (JDC).

Více než 1.400 finančních poradců přijalo pozvání na akci, která se nesla zcela v duchu finančních investic do skutečných hodnot s top referenty ze spol. Franklin Templeton, BNP Paribas, UniCredit a Partner Bank.

Zleva: Bozidar Kristic, Director BNP Paribas; Michal Kažík, Education Manager Ertrag + Sicherheit

„Světová ekonomika je stále komplexnější a propojenější. Neustálé změny kapitálových trhů vyžadují průběžné sledování a čím dál rychlejší přizpůsobování majetku novým podmínkám. K tomu aby finanční poradci mohli investorovi optimálně poradit v každé fázi trhu a s ohledem na jeho investiční cíle, jsou nutné znalosti z ”první ruky” a porozumění příslušné produktové oblasti.“ říká Manfred Zettl, CEO spol. Ertrag + Sicherheit Vermögensberatung Ges.m.b.H.

Při již tradičním investičním kongresu spol. Ertrag + Sicherheit a Jung, DMS & Cie. měli finanční poradci možnost získat informace od top referentů z největších mezinárodních investičních společností. Hvězdným hostem večera byl bezesporu Matthias Hoppe, Vice President a Portfolio Manager spol. Franklin Templeton Investments, který nadchnul publikum svou přednáškou o trhu a příležitostech pro finanční investice, které nabízí tzv. Emerging Markets. Stejně tak přednáška Bozidara Kristice, ředitele BNP Paribas, jedné z největších bank, přinesla finančním poradcům nové poznatky v souvislosti s investičními příležitostmi v rostoucích regionech světa.

Matthias Hoppe, Vice President & Portfolio Manager, Franklin Templeton Investments

V oblasti drahých kovů přesvědčil Mag. Bernhard Woldan, Managing Director Partner Bank AG, novým, exkluzivním produktem pro E+S s názvem GOLDEN VALUE, který umožňuje už drobným investorům investovat do zlata. Manager UniCredit Bank, Ing. Veroslav Hudec, zase ukázal publiku v současnosti nejlepší možnosti financování. Dalšími přednášejícími byli Dr. Sebastian Grabmaier, CEO spol. Jung, DMS & Cie. GmbH, Borno Janekovic, Director Franklin Templeton Investments, Roman Cach, Sales Director Ertrag & Sicherheit, a mnoho dalších.

Zleva: Borno Janekovic, Director CEE Franklin Templeton Investments; Manfred Zettl, CEO Ertrag + Sicherheit; Horst Mathä, Sales Manager Franklin Templeton Inv.; Szabolcs Erscey, Sales Manager Franklin Templeton Inv.

Ertrag + Sicherheit – We create values

Společnost Ertrag + Sicherheit Vermögensberatung Ges.m.b.H.(E+S), se sídlem ve Štýrském Hradci (Grazu) v Rakousku, je jedním z vůdčích majetkových poradců. Specializuje se na dlouhodobé budování majetku prostřednictvím investičních nástrojů zaměřených na věcné hodnoty.

Byla založena v roce 1985 a patří k průkopníkům v oblasti investic do věcných hodnot. Firma disponuje více než 50 zastoupeními v Rakousku a východní Evropě. Ertrag + Sicherheit nabízí pro drobné i velké investory individuální řešení pro získání, budování a zhodnocení majetku. V centru pozornosti je přitom optimální vyvážení výnosu, jistoty a likvidity.

Jung, DMS & Cie

Jung, DMS & Cie je s objemem zprostředkovaných finančních investic přes 3,6 miliard euro pouze v obchodě s investičními fondy jedním z největších partnerů pro nezávislé finanční poradce v Evropě a patří s notářsky ověřeným vlastním kapitálem ve výši více než 15 milionů euro k finančně nejsilnějším podnikům v makléřském obchodě. V současnosti sdružuje více než 14.000 nezávislých poskytovatelů finančních služeb v Německu a více než 3.500 registrovaných obchodních partnerů v Rakousku a východní Evropě.

Informace v tomto článku nepředstavují podklad pro investiční či jiná rozhodnutí.

Čtěte také

Italové dopadli druhého nejhledanějšího člena mafie

Italové dopadli druhého nejhledanějšího člena mafie

Italská policie dnes zatkla druhého nejhledanějšího člena mafie Ernesta Fazzalariho, který se 20 let skrýval. Nyní šestačtyřicetiletý Fazzalari byl významným členem kalábrijské… více

Komerční prezentace
Mobilní web