Finanční skupina Roklen je 19. členem Burzy cenných papírů Praha

Finanční skupina Roklen se stala členem Burzy cenných papírů Praha. Společnost Roklen360, součást finanční skupiny Roklen, tak rozšířila počet jejích členů na devatenáct.

 Budova Burzy cenných papírů Praha
12.12.2014 10:58   |  

Skupina Roklen poskytuje služby v oblasti firemních financí a provozuje informační finanční portál www.Roklen24.cz. Členství v pražské burze pro ni představuje další z kroků na cestě, jejímž cílem je v horizontu pěti let vytvořit plnohodnotnou investiční banku pro region střední Evropy se zaměřením na poskytování služeb malým a středním podnikům, menším korporacím a privátní klientele.

„Členství na pražské burze nám umožní uzavírat burzovní obchody, což je jedna z klíčových služeb, které chceme pro své klienty zajišťovat,“ uvedl předseda představenstva Roklen360 Oldřich Pavlovský.

Burza cenných papírů Praha je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v ČR. Obchodování na BCPP se uskutečňuje prostřednictvím licencovaných obchodníků s cennými papíry, kteří jsou zároveň členy burzy. Jde především o významné banky a makléřské firmy.


Čtěte také:

Pražská burza láká fondy: U nás ušetříte na daních

Jan Procházka: Pražská burza stále hledá příběh

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Bombardier vyzývá Airbus a Boeing, výsledek rozhodne o jeho budoucnosti

Bombardier vyzývá Airbus a Boeing, výsledek rozhodne o jeho budoucnosti Fotogalerie

Po mnohaletém vývoji, který jej málem přivedl ke krachu, může kanadský Bombardier konečně zahájit svůj útok na giganty leteckého průmyslu Airbus a Boeing. Firma předala aerolinkám… více

Komerční prezentace
Mobilní web