Fio banka dokončila integraci a nabízí plný rozsah služeb

1.9.2010 10:43   |  

Fio banka dokončila integraci bankovních služeb do svého produktového portfolia a začala v České republice i na Slovensku nově nabízet běžné účty bez poplatků, platební styk, vkladové účty a úvěry.

Nejmladší banka na českém trhu ve svém prohlášení uvedla, že s počátkem nového školního roku nabízí na všech svých pobočkách tradiční bankovní služby. Hlavním tahákem banky je běžný účet s neomezeným počtem tuzemských plateb zdarma. Využívat ho nově mohou nejen fyzické osoby, podnikatelé, ale i firmy.

Bankovní služby dosud v rámci skupiny Fio poskytovala Fio, družstevní záložna, jejíž klienti se k dnešnímu dni stali automaticky klienty banky, a to beze změny čísla účtu, bankovního kódu či platební karty. Totéž platí pro Slovensko, kde dnes banka také začala působit prostřednictvím své zahraniční pobočky.

„Chceme i nadále držet strategii poskytování kvalitních bankovních služeb za nulové či velmi nízké poplatky prostřednictvím široké sítě téměř šedesáti poboček v ČR,“ řekl tiskový mluvčí Fio banky Ján Franek.

Fio banka má aktuálně okolo 60 tisíc klientů, kteří využívají bankovní služby nebo investují na burze. Dnes spustí novou podobu stránek www.fio.cz, které nabídnou návštěvníkům mimo jiné užitečné kalkulačky poplatků pro rychlou orientaci v cenách služeb.

Autor: Pavel Daniel

Komentáře

Čtěte také

Česká ekonomika byla loni z nových členů EU druhá nejvýkonnější

Česká ekonomika byla loni z nových členů EU druhá nejvýkonnější

Ekonomický růst České republiky loni vykázal 4,5 procenta. Šlo o nejlepší výsledek od roku 2007. Mezi členskými zeměmi vstupujícími do EU po roce 2000 patřila Česku z hlediska… více

Mobilní web