GE Money Bank má nového šéfa. Herberta nahradí Morrisey

30.5.2011 11:56   |  

Novým generálním ředitelem GE Money Bank byl jmenován Sean Morrisey. Dosavadní šéf banky Peter Herbert z Česka odchází do Londýna, odkud bude v rámci GE Capital řídit skupinu s celoevropskou působností v oblasti hypoték a restrukturalizací. Nový šéf přichází z maďarské Budapest Bank, kterou vedl od roku 2008.

Morrissey v GE pracuje od dubna 2000. Prošel několika manažerskými pozicemi v rámci GE Money a GE Capital. Vedl například GE Money Bank v Německu a GE Money v Dánsku. I před svým příchodem do GE pracoval ve finančním sektoru. Jmenování Morrisseyho podléhá ještě schválení České národní banky.

GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Banka disponuje sítí 242 poboček a 665 bankomatů. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. GE Money Bank patří do skupiny General Electric (GE). Skupina GE je třetí největší firmou na světě.

Autor: sal

Komentáře

Čtěte také

T-Mobile zvažuje vytvořit TV stanici s příspěvky diváků

T-Mobile zvažuje vytvořit TV stanici s příspěvky diváků

Mobilní operátor T-Mobile zvažuje rozšířit nabídku své internetové televize. Jednou z možností by mohla být stanice, jejíž program by byl významně složen z příspěvků veřejnosti… více

Komerční prezentace
Mobilní web