GE Money Bank nabízí klientům jako první v Česku přehled o používání karet

10.12.2010 11:33   |  

GE Money Bank představila jako první finanční instituce v České republice službu, která klientům s debetními a kreditními kartami nabízí přehled o jejich používáni. Pomocí bankomatů budou mít informace o posledních 12 karetních transakcích.

Od prosince banka také rozšířila službu Zjišťování zůstatku na účtu nebo kreditní kartě také pro ty, kteří nejsou klienty banky.

„Ačkoliv v zahraničí jsou podobné služby poměrně běžné a nabízí je 84 procent evropských bankomatů, v České republice představuje Přehled o použití karty GE Money Bank jako první. S rostoucí frekvencí využívání platebních karet jsme u klientů zaznamenali poptávku po větší kontrole realizovaných plateb,“ říká Sandra Tomášková, ředitelka bankomatové sítě GE Money Bank.

Zákazníci novou službu „Přehled o používání karty“ naleznou při obsluze bankomatu na hlavním menu pod odkazem - Služby pro Vás. Na vyžádání se přehled klientovi zobrazí automaticky na obrazovce bankomatu a v případě potřeby si jej může vytisknout či poslat do telefonu v podobě SMS zprávy.

GE Money Bank disponuje čtvrtou největší bankomatovou sítí v České republice, ke konci letošního roku bude mít v provozu 656 bankomatů.

Autor: sal

Komentáře

Čtěte také

Jednání o transatlantické dohodě postupují plynule, ujišťuje Washington

Jednání o transatlantické dohodě postupují plynule, ujišťuje Washington

Domlouvání smlouvy o volném obchodu mezi Evropskou unií a Spojenými státy plynule postupují, řekl mluvčí šéfa Úřadu obchodního zmocněnce USA Michaela Fromana. Německý vicekancléř… více

Mobilní web