GE Money Bank nabízí klientům jako první v Česku přehled o používání karet

10.12.2010 11:33   |  

GE Money Bank představila jako první finanční instituce v České republice službu, která klientům s debetními a kreditními kartami nabízí přehled o jejich používáni. Pomocí bankomatů budou mít informace o posledních 12 karetních transakcích.

Od prosince banka také rozšířila službu Zjišťování zůstatku na účtu nebo kreditní kartě také pro ty, kteří nejsou klienty banky.

„Ačkoliv v zahraničí jsou podobné služby poměrně běžné a nabízí je 84 procent evropských bankomatů, v České republice představuje Přehled o použití karty GE Money Bank jako první. S rostoucí frekvencí využívání platebních karet jsme u klientů zaznamenali poptávku po větší kontrole realizovaných plateb,“ říká Sandra Tomášková, ředitelka bankomatové sítě GE Money Bank.

Zákazníci novou službu „Přehled o používání karty“ naleznou při obsluze bankomatu na hlavním menu pod odkazem - Služby pro Vás. Na vyžádání se přehled klientovi zobrazí automaticky na obrazovce bankomatu a v případě potřeby si jej může vytisknout či poslat do telefonu v podobě SMS zprávy.

GE Money Bank disponuje čtvrtou největší bankomatovou sítí v České republice, ke konci letošního roku bude mít v provozu 656 bankomatů.

Autor: sal

Komentáře

Čtěte také

Pomůžeme vám dobýt Rakku, ale bez Kurdů, slíbil Erdogan USA

Pomůžeme vám dobýt Rakku, ale bez Kurdů, slíbil Erdogan USA

Turecko se chce po boku Spojených států podílet na boji s radikály ze samozvaného Islámského státu (IS) a vyhnat je z jejich bašty v syrském městě Rakka. Podmínkou je, že se… více

Mobilní web