GE Money Bank postihl rozsáhlý výpadek internetového bankovnictví

E15 exkluzivně GE Money Bank nefungují platby, přehledy transakcí, ani správa klientských účtů. Velký výpadek internetového bankovnictví začal dopoledne a stále trvá.

GE Money Bank
14.4.2014 17:33   |  

„Je to pravda. Internetové bankovnictví nefunguje od dopoledních hodin,“ potvrdil E15.cz tiskový mluvčí GE Money Bank Pavel Zúbek.

Více než milion klientů banky tak nemohl přijímat platby, ani zadávat nové. E15.cz na potíže upozornil zákazník, kterému se v průběhu celého dne nepodařilo internetovou platbu zrealizovat. Navzdory trvání výpadku banka ujišťuje, že se nejedná o vážný problém. „Jde o běžné technické potíže. Pracujeme na tom, aby bylo vše do konce dne v pořádku,“ říká Zúbek.

Téměř přesně před rokem měla podobné problémy i mBank. Kvůli výpadku serverů musela klienty přesměrovat na pracovníky call centra. Na začátku loňského prosince zas nefungovalo internetové bankovnictví České spořitelny.


Čtěte více:

GE Money posílil retailový bankéř Sloupenský

Banky a věrnostní programy: Nabízí slevy či vrácení peněz

Levnější půjčky za řádné splácení, GE Money Bank sníží úroky až na 7,7 %

Autor: lem

Komentáře

Čtěte také

Komentář: Jaromír Nohavica selhává jako osobnost

Komentář: Jaromír Nohavica selhává jako osobnost

Jaromír Nohavica nikdy nezaváhal jít s davem. I když měl v průběhu let několikrát možnost upozornit na nedostatky společnosti, rozhodl se je ještě prohloubit. více

Mobilní web