Investiční skupina J&T vstoupila do IT byznysu

Na českém trhu IT společností se uskutečnila významná akvizice. Společnost Ligelta Holdings LTD, za kterou stojí slovenská investiční skupina J&T, vstoupila do společnosti Cígler Software a jejím prostřednictvím na český a slovenský trh informačních technologií.

 ilustrační foto
25.4.2013 11:22   |  

Společnosti Cígler Software se v posledních letech dařilo jak na poli ERP systémů, tak i moderních cloudových řešení,“ „Vstup silného strategického partnera vnímáme jako logický krok, jak tento růstový trend dále akcelerovat. Současně se tak nabízí i velká příležitost využít know-how a zkušeností skupiny J&T pro další rozvoj našich softwarových produktů a dosažení větší spokojenosti současných i budoucích zákazníků,“říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

Jako důležitou investici vnímá IT firmu i skupina J&T. „Vidíme velké synergické efekty mezi společnostmi skupiny J&T, jejich zákazníky a společností Cígler Software jako výrobcem ERP systémů,“ dodává Martin Fedor, předseda představenstva J&T Corporate Finance Slovakia.


Cígler Software
Společnost patří s více než 120 000 zákazníky a s velmi širokým portfoliem mezi lídry českého a slovenského trhu ekonomických systémů. Mezi nejvýznamnější produkty patří ERP řešení Money S4 a Money S5, populární účetní program Money S3 a v neposlední řadě cloudová fakturační služba iDoklad, která si za rok a půl existence získala přes 25 000 uživatelů. Společnost je také významným výrobcem pokladních systémů.
Autor: eko

Komentáře

Čtěte také

Komplikace pro Hinkley Point: jaderný projekt znovu přezkoumá vláda

Komplikace pro Hinkley Point: jaderný projekt znovu přezkoumá vláda

Projekt výstavby první jaderné elektrárny v Británii za 20 let nabírá nečekané zpoždění. Britská vláda překvapivě oznámila, že zahájí nové přezkoumání kontroverzního projektu… více

Mobilní web