Investiční skupina J&T vstoupila do IT byznysu

Na českém trhu IT společností se uskutečnila významná akvizice. Společnost Ligelta Holdings LTD, za kterou stojí slovenská investiční skupina J&T, vstoupila do společnosti Cígler Software a jejím prostřednictvím na český a slovenský trh informačních technologií.

 ilustrační foto
25.4.2013 11:22   |  

Společnosti Cígler Software se v posledních letech dařilo jak na poli ERP systémů, tak i moderních cloudových řešení,“ „Vstup silného strategického partnera vnímáme jako logický krok, jak tento růstový trend dále akcelerovat. Současně se tak nabízí i velká příležitost využít know-how a zkušeností skupiny J&T pro další rozvoj našich softwarových produktů a dosažení větší spokojenosti současných i budoucích zákazníků,“říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

Jako důležitou investici vnímá IT firmu i skupina J&T. „Vidíme velké synergické efekty mezi společnostmi skupiny J&T, jejich zákazníky a společností Cígler Software jako výrobcem ERP systémů,“ dodává Martin Fedor, předseda představenstva J&T Corporate Finance Slovakia.


Cígler Software
Společnost patří s více než 120 000 zákazníky a s velmi širokým portfoliem mezi lídry českého a slovenského trhu ekonomických systémů. Mezi nejvýznamnější produkty patří ERP řešení Money S4 a Money S5, populární účetní program Money S3 a v neposlední řadě cloudová fakturační služba iDoklad, která si za rok a půl existence získala přes 25 000 uživatelů. Společnost je také významným výrobcem pokladních systémů.
Autor: eko

Komentáře

Čtěte také

Finsko vyzkouší zaručený příjem, skupina obyvatel dostane 15 tisíc měsíčně

Finsko vyzkouší zaručený příjem, skupina obyvatel dostane 15 tisíc měsíčně

Finská vláda od příštího roku zavede zkušebně takzvaný všeobecný základní příjem. Vybraná skupina občanů bude od státu automaticky dostávat 560 eur (přes 15 tisíc korun) měsíčně.… více

Mobilní web