Jak může pomoci Rozhodčí řízení

Komerční sdělení
13.6.2011 19:01   |  

Komerční sdělení
Podnikáte a máte stálého odběratele nebo dodavatele? Podepisujete kontrakty s novými partnery? Míváte občas problémy s dlužníky a chcete je rychle vyřešit, nebo jim úplně předejít? Pak by pro vás byla určitě přínosem návštěva červnového semináře Rozhodčího soudu při IAL SE.

Podnikání s sebou vždy přinášelo mnoho úskalí - znamená mj. podepsat nemálo smluv, ze kterých můžou vyplynout neshody v řešení případných sporů s vašimi obchodními partnery, vymáhání pohledávek a podobné „radosti“.

Jak to všechno vyřešit efektivně a některým nesnázím rovnou předejít? Na to všechno vám můžou odpovědět odborníci z Rozhodčího soudu při IAL SE na tématickém semináři. Akce, která se bude konat 28.6. 2011 v pražském Paláci Konvikt, chce přiblížit veřejnosti výhody Rozhodčího řízení, smluv a směnek. Nebo-li soubor nástrojů, které mohou vyřešit vaše problémy s vymáháním pohledávek efektivněji než klasické státní soudy.

Seminář povedou zkušení rozhodci, kteří mají v této oblasti dlouhodobou praxi. Jsou jimi např. JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA (odborník na obchodní korporátní i závazkové právo, rozhodčí řízení či insolvenční právo), dále pak JUDr. Ing. Bc. Martin Kohout (specialista na závazkové právo rozhodčí řízení a „katastrální“ právo) a v neposlední řadě i Mgr. Bc. Patrik Frk (orientován na občanské i obchodní závazkové právo, rozhodčí řízení a správní proces).

Poutavou a srozumitelnou formou se na semináři dozvíte vše potřebné, předvedeme vám simulaci rozhodčího řízení a bude prostor i na vaše praktické dotazy. Pokud vás téma zaujalo, stačí do 20.6. 2011 zaslat přihlašovací mail na podatelna@rozhodcisoud.net Účastnický poplatek akce je 1000,- Kč.

Nezapomeňte proto – 28.6. 2011, Palác Konvikt, Konviktská 24, Praha. Akce začíná od 10:00 hodin. Více informací najdete také na www.rozhodcisoud.net

Čtěte také

Nákupy tureckých dluhopisů jsou spekulace, tvrdí agentura Moody's

Nákupy tureckých dluhopisů jsou spekulace, tvrdí agentura Moody's

Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka z investičního do spekulativního pásma. Tento krok může Turecku zvýšit… více

Mobilní web