JP Morgan musela zrušit on-line diskuzi na Twitteru

Největší americká banka podle velikosti aktiv JP Morgan Chase musela zrušit internetovou diskuzi s jedním ze svých předních investičních bankéřů.

 Twitter
15.11.2013 8:42   |  

„On-line fórum mělo za cíl dát studentům příležitost přímo komunikovat s členem seniorního managementu,“ vysvětloval mluvčí newyorské banky Brian Marchiony. Na dotazy měl odpovídat veterán investičního bankovnictví Jimmy Lee.

Komunikační oddělení nepříliš oblíbené banky tento krok očividně nepromyslelo a spuštěním kanálu na síti Twitter pod označením #AskJPM si naběhlo na smeč mnoha frustrovaných Američanů.

Na banku, která od roku 2009 utratila za právníky a pokuty 30 miliard dolarů, se snesla vlna urážlivých vzkazů a dotazů ještě před otevřením diskuze. Většina si dělala legraci z nepovedeného pokusu banky o využití sociálních sítí, další uráželi management a připomínali nedávné problémy banky s regulátory.


Čtěte také:

JPMorgan ušetří, místo 13 zaplatí „jen“ pět miliard dolarů kvůli hypotekám

Obchodníci JP Morgan jsou viněni z obří ztráty

Nemáte ve vedení ženu. Twitter chce kritiky umlčet Albrightovou

Autor: pez

Komentáře

Čtěte také

Zátěžové testy bank: u dna skončily UniCredit, Société Générale i Erste

Zátěžové testy bank: u dna skončily UniCredit, Société Générale i Erste

Většina evropských bank by obstála i za velmi hluboké recese, některé ale i tak budou muset posílit kapitál. Ukázaly to výsledky zátěžových testů, které zveřejnil Evropský… více

Mobilní web