mBank přesune své call centrum do Prahy | E15.cz

mBank přesune své call centrum do Prahy

mBank přesune své call centrum do Prahy
call centrum
• 
ZDROJ: profimedia.cz

Zdeněk Pečený

Nejstarší tuzemská nízkonákladová banka mBank do konce roku přestěhuje své call centrum pro Českou a Slovenskou republiku z polské Lodži do Prahy. „Vyhlédli jsme si jedno místo na Praze 8 poblíž naší centrály a do konce roku bychom je [pracovníky call centra] chtěli přestěhovat do Prahy,“ řekl deníku E15 generální ředitel mBank Roman Truhlář.

Truhlář si od call centra v Praze slibuje lepší kontakt s potřebami klientů, kterým se bude banka přizpůsobovat. „Když nám bude více klientů volat, že nerozumí něčemu v naší nabídce, i když jsme si mysleli, že je vše srozumitelné, budeme to muset ještě zjednodušit,“ vysvětluje Truhlář.

Roman Truhlář: Letošní výsledky mBank budou příjemným překvapením

zahájila provoz na podzim roku 2007, první kvartální zisk ale vykázala až v letošním prvním čtvrtletí, kdy dosáhla hrubého zisku 20 milionů korun. V nedávném rozhovoru pro deník E15 Truhlář přiznal, že bezpoplatkové bance se špatně dostává z pořáteční ztráty, kterou vytvořila masivní marketingovou kampaní při vstupu na trhu na podzim 2007. Letošní hospodářský výsledek však podle Truhláře bude pro všechny příjemným překvapením.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!