Novému logu České spořitelny bude dominovat včela

Rakouská bankovní skupina Erste Group, a s ní Česká spořitelna, mění logo. Podle banky představuje motiv včely návrat do historie. Nový symbol se bude používat od podzimu 2012.

Šéf Erste Group Andreas Treichl s novým logem banky
12.9.2011 17:31   |  

„Včela vždy byla symbolem spoření, vzájemnosti a pilné a poctivé práce. Použitím tohoto symbolu se vracíme zpět ke kořenům spořitelen, které byly založeny, aby podporovaly růst a umožňovaly lidem postavit se na vlastní nohy,“ uvedl šéf Erste Group Andreas Treichl. Rakouská média o změně loga spekulovala už od začátku roku, nyní se jeho podoba potvrzuje.

Erste Group je jedním z předních poskytovatelů finančních služeb v zemích střední a východní Evropy. Kromě domovského Rakouska působí v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku a na Ukrajině. Skupina má více než 50 tisíc zaměstnanců a obsluhuje zhruba 17 milionů klientů.

Autor: bru

Komentáře

Čtěte také

Irsku hrozí kvůli provázanosti s britskými trhy nižší rating

Irsku hrozí kvůli provázanosti s britskými trhy nižší rating

Irsko se může stát první unijní zemí po samotné Británii, která pocítí brexit na svém ratingu. Agentura Fitch v úterý zdůraznila, že v případě závažnějších dopadů odchodu Londýna… více

Komerční prezentace
Mobilní web