Novému logu České spořitelny bude dominovat včela

Rakouská bankovní skupina Erste Group, a s ní Česká spořitelna, mění logo. Podle banky představuje motiv včely návrat do historie. Nový symbol se bude používat od podzimu 2012.

Šéf Erste Group Andreas Treichl s novým logem banky
12.9.2011 17:31   |  

„Včela vždy byla symbolem spoření, vzájemnosti a pilné a poctivé práce. Použitím tohoto symbolu se vracíme zpět ke kořenům spořitelen, které byly založeny, aby podporovaly růst a umožňovaly lidem postavit se na vlastní nohy,“ uvedl šéf Erste Group Andreas Treichl. Rakouská média o změně loga spekulovala už od začátku roku, nyní se jeho podoba potvrzuje.

Erste Group je jedním z předních poskytovatelů finančních služeb v zemích střední a východní Evropy. Kromě domovského Rakouska působí v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku a na Ukrajině. Skupina má více než 50 tisíc zaměstnanců a obsluhuje zhruba 17 milionů klientů.

Autor: bru

Komentáře

Čtěte také

Babiš start EET neodloží, systém se spustí ještě před Vánoci

Babiš start EET neodloží, systém se spustí ještě před Vánoci

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) rozhodl, že neodloží o měsíc spuštění elektronické evidence tržeb (EET). Návrh Hospodářské komory původně zvažoval. Od 1. prosince se tak do… více

Mobilní web