Odborníci radí: s hypotékou neotálejte

Komerční sdělení
18.4.2011 8:24   |  

Komerční sdělení
Ekonomické oživení, nízké ceny nemovitostí a nízké úroky jsou dobrým důvodem k nákupu nebo přestavbě bytu právě teď. Výhodné podmínky potrvají jen omezenou dobu. Přičteme-li k tomu vyšší ceny nemovitostí po plánovaném zvýšení DPH od příštího roku, je zřejmé, že s financováním není dobré otálet.

GE Money Bank nabízí Variabilní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou od 2,99 % ročně. Hypotéku lze sjednat od 300 tisíc korun až do 80 % tržní ceny nemovitosti, navíc s možností mimořádných splátek zdarma.

Důvodů ke stěhování do nového je mnoho. Komu se rozrostla rodina, upotřebí další pokoj, se staršími dětmi zase využijete zahradu a to nemluvíme o celkové pohodě v rodinném domku. Pokud vám naopak stávající dům padá na hlavu, bez hypotéky na komplexní rekonstrukci se také neobejdete. Hypotéku můžete využít jak na koupi, tak výstavbu i rekonstrukci bydlení. Výrazně můžete ušetřit také refinancováním již poskytnuté hypotéky či úvěru ze stavebního spoření.

Variabilní hypotéka GE Money Bank od 2,99 % ročně

Sjednání hypotéky od GE Money Bank je jednoduché. Předběžné on-line schválení trvá jen 5 minut. Úvěr na bydlení pak můžete splácet od 5 do 25 let. Fixní část úrokové sazby je možné zvolit s platností na 1, 3, 5 let nebo po celou dobu splatnosti úvěru. GE Money Bank navíc umožňuje předčasné splácení Variabilní hypotéky mimořádnými splátkami bez poplatků. Každých 6 měsíců můžete splatit až 25 % z vyčerpané výše úvěru.

Poradci v GE Money Bank hledají s klienty řešení na míru jejich potřebám a reálným možnostem. Ke všem hypotékám banka doporučuje pojištění schopnosti splácet úvěr, což klientům zajistí splácení závazků i v případě nepříznivých životních situací.

Zda a v jaké výši můžete hypotéku od banky získat, si ověřte na stránkách www.gemoney.cz či na lince 844 844 844.

Využijte vhodný čas k nákupu nemovitosti i stavbě s hypotékou GE Money Bank

Čtěte také

Kreml: Zmatek kolem brexitu připomíná rozpad SSSR

Kreml: Zmatek kolem brexitu připomíná rozpad SSSR

Zmatek po britském referendu, ve kterém se voliči minulý čtvrtek vyslovili pro odchod země z Evropské unie, připomíná kolaps Sovětského svazu v roce 1991, soudí podle agentury… více

Komerční prezentace
Mobilní web