Odborníci radí: s hypotékou neotálejte

Komerční sdělení
18.4.2011 8:24   |  

Komerční sdělení
Ekonomické oživení, nízké ceny nemovitostí a nízké úroky jsou dobrým důvodem k nákupu nebo přestavbě bytu právě teď. Výhodné podmínky potrvají jen omezenou dobu. Přičteme-li k tomu vyšší ceny nemovitostí po plánovaném zvýšení DPH od příštího roku, je zřejmé, že s financováním není dobré otálet.

GE Money Bank nabízí Variabilní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou od 2,99 % ročně. Hypotéku lze sjednat od 300 tisíc korun až do 80 % tržní ceny nemovitosti, navíc s možností mimořádných splátek zdarma.

Důvodů ke stěhování do nového je mnoho. Komu se rozrostla rodina, upotřebí další pokoj, se staršími dětmi zase využijete zahradu a to nemluvíme o celkové pohodě v rodinném domku. Pokud vám naopak stávající dům padá na hlavu, bez hypotéky na komplexní rekonstrukci se také neobejdete. Hypotéku můžete využít jak na koupi, tak výstavbu i rekonstrukci bydlení. Výrazně můžete ušetřit také refinancováním již poskytnuté hypotéky či úvěru ze stavebního spoření.

Variabilní hypotéka GE Money Bank od 2,99 % ročně

Sjednání hypotéky od GE Money Bank je jednoduché. Předběžné on-line schválení trvá jen 5 minut. Úvěr na bydlení pak můžete splácet od 5 do 25 let. Fixní část úrokové sazby je možné zvolit s platností na 1, 3, 5 let nebo po celou dobu splatnosti úvěru. GE Money Bank navíc umožňuje předčasné splácení Variabilní hypotéky mimořádnými splátkami bez poplatků. Každých 6 měsíců můžete splatit až 25 % z vyčerpané výše úvěru.

Poradci v GE Money Bank hledají s klienty řešení na míru jejich potřebám a reálným možnostem. Ke všem hypotékám banka doporučuje pojištění schopnosti splácet úvěr, což klientům zajistí splácení závazků i v případě nepříznivých životních situací.

Zda a v jaké výši můžete hypotéku od banky získat, si ověřte na stránkách www.gemoney.cz či na lince 844 844 844.

Využijte vhodný čas k nákupu nemovitosti i stavbě s hypotékou GE Money Bank

Čtěte také

Biden varuje Evropu před rozšířením plynovodu Nord Stream

Biden varuje Evropu před rozšířením plynovodu Nord Stream

Americký viceprezident Joe Biden varoval Evropskou unií před výstavbou další větve plynovodu Nord Stream, přivádějící plyn z Ruska do Německa po dně Baltského moře. "Vypadá to… více

Mobilní web