Online banka Zuno ohlásila 200 tisíc klientů

13.1.2014 9:49   |  

Online banka Zuno Online banka Zuno patřící do skupiny Raiffeisen Bank International získala za tři roky působení na českém a slovenském trhu celkově 200 tisíc klientů. Průměrný věk klienta je 37 let, na účtu má průměrně zhruba 10 tisíc a 100 tisíc naspořeno. Pro letošek má banka rekordní plány.

Obvyklý klient banky si většinou půjčuje částku okolo 133 tisíc korun a povolený limit přečerpání na kreditní kartě si stanovuje na 58 tisíc.

„Myslím, že 200 tisíc klientů na českém a slovenském trhu je významným úspěchem pro online banku, která funguje bez fyzických poboček. Naše cíle, zejména v Česku, jsou však ještě vyšší,“ řekl Oyvind Oanes, generální ředitel Zuno pro Česko a Slovensko.

Plány jsou vyšší

„Jasně jsme definovali strategii na následující tři roky a věřím, že jejím naplněním se rok 2014 stane vůbec tím nejúspěšnějším v dosavadní historii banky,“ dodal Peter Lakata, ředitel Zuno ČR.

Jak dále zdůraznil, banka sází na transparentní nabídku a atraktivních produkty bez „nesmyslných poplatků a skrytých podmínek.“

Už od začátku byla banka velmi aktivní na sociálních sítích včetně online blogu. Doteď získala 10 tisíc fanoušků v Česku a 17 tisíc na Slovensku.


Čtěte také:

Malé banky čeká rozhodující rok

Expanze Zuno Bank skončila dříve, než začala

Zuno banku povede Nor Oanes


Autor: try

Komentáře

Čtěte také

Slovácko se dočká nových elektrifikovaných tratí, vyjdou na pět miliard

Slovácko se dočká nových elektrifikovaných tratí, vyjdou na pět miliard

Stát připravuje elektrifikaci železničních tratí ze Starého Města přes Uherské Hradiště do Veselí nad Moravou, Bojkovic a Luhačovic. Cestování vlakem tak bude rychlejší a pro… více

Mobilní web