Partners rozjíždí bankovní servis

14.4.2010 7:52   |  

Finančně-poradenská firma Partners bude od příštího týdne poskytovat ve spolupráci s UniCredit Bank (UCB) bankovní služby.

Podle informací deníku E15 budou bankovní zákazníky obsluhovat pracovníci na osmi klientských centrech Partners. Tam budou také umístěny bankomaty UCB, kam lze i vkládat hotovost. Produkty této banky pod značkou Partners bude nabízet i dva tisíce proškolených poradců. Lidé si u Partners budou moci zařídit Konto Partners, což je běžný účet s dalšími službami, jako je internetové bankovnictví, kreditka či spořicí účet.

Hypotéky UCB nebude Partners nabízet exkluzivně, smlouvy totiž má i s jinými bankami. Obchodní model, který souvisí se strategií UCB více proniknout do retailových služeb, je podobný, jako má ČSOB s Poštovní spořitelnou. Podobné služby, tedy prodej bankovních produktů přes poradce a internet, nedávno v Česku zahájila také AXA Bank. Expandovat přes partnery se chystá rovněž Banco Popolare.

Autor: tzv, tos

Komentáře

Čtěte také

Evropské banky se musí slučovat, aby vydělaly, míní šéf Deutsche Bank

Evropské banky se musí slučovat, aby vydělaly, míní šéf Deutsche Bank

Evropské banky by se měly více slučovat, mohlo by to podpořit ziskovost v evropském bankovním sektoru. Prohlásil to generální ředitel německého bankovního domu Deutsche Bank John… více

Mobilní web