Podílejte se na ziscích známých firem - investujte

Komerční sdělení
Pokud nechcete, aby vaše peníze ležely ladem, a úroky na vkladech vám připadají příliš nízké, zkuste investovat on-line. Pro otestování vašeho investorského talentu je zde demoúčet e-Broker. Investování nemusí být tak obtížné, jak se na první pohled zdá.

ilustrační foto
28.11.2011 0:01   |  

Investování vám dává možnost rozhodovat o vašich penězích samostatně. Vy rozhodujete, jaké akcie či jiné investiční nástroje nakoupit nebo prodat. Akcie nabízejí perspektivu vysokého výnosu, můžete se podílet na ziscích firem, které si vyberete. K dispozici jsou i tituly, jejichž majitelé inkasují každým rokem podíl na zisku společnosti - dividendu.

Pro výběr správné investice jsou vám k dispozici nejen vhodné nástroje v aplikaci e-Broker, kterou získáte k přístupu na burzu s aktuálními kurzy zdarma, ale i zpravodajský servis makléřů a analytiků Fio banky, stejně jako investiční doporučení a modelová portfolia. Nové TradeFio Vám ukáže, jak můžete na kapitálových trzích aktivně spravovat finanční prostředky. Chcete-li se nechat inspirovat, je určeno právě pro vás.

S Fio bankou můžete začít investovat bez peněz a bez rizika pomocí demoúčtu, který vám zdarma na jeden měsíc poskytne přístup na burzu on-line. Můžete se tak přesvědčit, že ovládání aplikace je stejně jednoduché jako obsluha vašeho účtu přes internetbanking, vyzkoušet dostupné funkce pro začínající i pokročilé investory, zkusit v reálném čase fiktivně investovat a pozorovat, jak se vám daří.

Začněte zde!

Čtěte také

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Ukrajinský prezident Petro Porošenko se během inspekce po armádních postech v Donbasu dostal pod palbu separatistů. V Potvrdil to mluvčí protipovstalecké operace Andrij Lysenko. K… více

Komerční prezentace
Mobilní web