PPF představila výroční zprávu. Pózuje v ní i Kellner se snowboardem

Fotogalerie Investiční skupina PPF pojala svou výroční zprávu za rok 2012 ve volnějším stylu než v předchozích letech. Na fotografiích představila lidi z vedení skupiny při jejich mimopracovních aktivitách. Na titulní stránce je hlavní majitel PPF a nejbohatší Čech Petr Kellner zvěčněn se snowboardem při výstupu na horu v nedotčené přírodě.

Zakladatel PPF Petr Kellner Dalších 16 fotografií v galerii
18.7.2013 19:59   |  

Snímek Kellnera, který si potrpí na své soukromí a fotografie ze svého života běžně nezveřejňuje, je umístěn i vedle jeho úvodního slova. Je na ní na pláži s kiteboardem v podpaží a v druhé ruce přidržuje kite. Jeho třetí fotka je při jízdě na snowboardu. Na dalších obrázcích jsou akcionáři PPF - Jiří Šmejc hrající na housle, Ladislav Bartoníček na snowboardu a Jean-Pascal Duvieusart na běžkách.

Výsledky skupiny dále ilustrují ředitel investic Martin Štefunko sedící nad šachovnicí, předseda představenstva Aleš Minx při hře na kytaru, finanční ředitelka Kateřina Jirásková na sjezdovce, ředitel řízení strategických projektů při ochutnávce vína, finanční ředitel Home Creditu na horském kole, ředitel právního oddělení PPF Lubomír Král na kolečkových bruslích, člen představenstva PPF Partners Mel Carvill na jachtě či ředitel pro vztahy s veřejným sektorem Vladimír Mlynář v bazénu.

Skupině PPF loni meziročně stoupl čistý zisk o 511 milionů na 727 milionů eur (18,9 miliardy korun). Aktiva skupiny stoupla o polovinu na 21,54 miliardy eur (560 miliard korun). Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes pojišťovnictví, nemovitosti, oblast energetiky a těžbu nerostů, zemědělství, maloobchodní služby až po biotechnologie. Působnost PPF sahá ze střední a východní Evropy přes Rusko až do Asie.


Čtěte také:

Kellner nakupoval v Německu

Kellner vydělal na Sazce, skupině PPF loni stoupl zisk na 19 miliard

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Turecké tanky přejely syrskou hranici, chtějí dostat Kurdy za Eufrat

Turecké tanky přejely syrskou hranici, chtějí dostat Kurdy za Eufrat

Turecko dnes ráno zahájilo za podpory letectva mezinárodní koalice ofenzivu proti radikálům z takzvaného Islámského státu (IS) u severosyrského města Džarabulus. Podle… více

Mobilní web