Radovan Škultéty jmenován novým generálním ředitelem Aon Risk Solutions Česká a Slovenská republika | E15.cz

Radovan Škultéty jmenován novým generálním ředitelem Aon Risk Solutions Česká a Slovenská republika

Radovan Škultéty jmenován novým generálním ředitelem Aon Risk Solutions Česká a Slovenská republika
Radovan Škultéty
• 
ZDROJ: PR

.

Novým generálním ředitelem divize Aon Risk Solutions Česká a Slovenská republika společnosti Aon Central and Eastern Europe a.s. se sídlem v Praze se stal k 1. září 2016 Radovan Škultéty.

Radovan Škultéty vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě. Své znalosti se rozhodl uplatnit a rozvíjet v oblasti pojišťovnictví, kde se pohybuje více než sedmnáct let. Svoji kariéru na Slovensku začal v pojišťovně Zurich Insurance Company, kde pracoval jako právník a posléze upisovatel odpovědnostních rizik.

Od roku 2002 působil v společnosti Marsh, kde v roce 2004 přijal funkci obchodního ředitele a od konce roku 2006 dále působil jako vedoucí organizační složky Triglav Insurance Company na Slovensku. Během své dlouholeté kariéry také úzce spolupracoval s českým pojistným trhem.

Pozici generálního ředitele divize Aon Risk Solutions Česká a Slovenská republika Radovan Škultéty převzal z pozice vedoucího organizační složky Aon na Slovensku, ve které působil od roku 2009.

O společnosti Aon

Aon plc (NYSE: AON), je vedoucí světový poskytovatel řízení rizik, pojistného a zajistného makléřství a řešení lidských zdrojů a outsourcingu. Prostřednictvím svých více než 72 000 kolegů po celém světě, Aon spojuje zdroje k posílení výsledků klientů ve více než 120 zemích prostřednictvím inovativního řešení řízení rizik a lidských zdrojů a prostřednictvím špičkových světových zdrojů a odborných znalostí. Mnoha odbornými zdroji byl Aon opakovaně oceněn jako nejlepší makléř na světě, nejlepší pojišťovací zprostředkovatel, zprostředkovatel zajištění, správce kaptivních řešení a nejlepší poradenská firma v oblasti zaměstnaneckých výhod. Další informace o našich schopnostech a posilování výsledků klientů najdete na adrese: http://aon.mediaroom.com.

Aon Central and Eastern Europe a.s. (Aon CEE) se sídlem v Praze zastřešuje divize Aon Risk Solutions, Aon Benfield a Aon Hewitt. Aon CEE nabízí své produkty a služby v České republice a na Slovensku od roku 1992. V současnosti Aon CEE zaměstnává více než 150 kvalifikovaných odborníků.

Autor: .
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!