Raiffeisen stavební spořitelna nabízí pohyblivou prémii

1.4.2010 11:08   |  

Raiffeisen stavební spořitelna spouští od 1. dubna novinku, kterou láká zájemce o stavební spoření. Nabízí totiž prémii, jejíž hodnotu si klient určí sám výší svého počátečního vkladu. Podle propozic banky může tato prémie činit až 8 000 korun.

Cílem kampaně je přitáhnout nové i stávající klienty ke stavebnímu spoření. Pohyblivá prémie funguje tak, že klienti, kteří budou mít na své nové smlouvě k 31. 10. 2010 zůstatek alespoň 100 000 korun, získají od Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS) kromě výhodnějšího úročení i mimořádnou prémii 5 000 korun. Z vložené částky pak mohou i do dalších let čerpat plnou státní podporu až 3 000 korun.

Těm klientům, kteří na svém spořicím účtu budou mít k 31. 7. 2010 zůstatek 10 000 korun, připíše RSTS mimořádnou prémii ve výši 1 000 korun. Ke stavebnímu spoření od RSTS tak peněžní dům nabízí roční výnos až 6,9 procenta a časem navíc možnost vzít si řádný úvěr ze stavebního spoření s úrokovou sazbou od 3,5 procenta za rok.

Akce Raiffeisen stavební spořitelny je naplánovaná od 1. dubna do 30. června 2010 a nevztahuje se jen na nové klienty, týká se jakýchkoli nových smluv o stavebním spoření.

Autor: pda

Komentáře

Čtěte také

Číňané zprovoznili největší teleskop na světě. V průměru má půl kilometru

Číňané zprovoznili největší teleskop na světě. V průměru má půl kilometru Fotogalerie

Čína dnes uvedla do provozu největší teleskop na světě, který bude sloužit k výzkumu vesmíru, včetně pátrání po případných mimozemských civilizacích. Obrovské zařízení s talířovou… více

Mobilní web