Raiffeisenbank půjčila HB Reavisu miliardu na projekt River Garden

Raiffeisenbank se slovenskou Tatra bankou poskytly developerské skupině HB Reavis, která patří slovenským miliardářům Ivanu Chrenkovi a Viliamu Pančíkovi, úvěr 36,5 milionu eur (zhruba miliarda korun) na financování kancelářského projektu River Garden v pražském Karlíně.

Projekt River Garden II./III v pražském Karlíně
24.2.2014 11:35   |  

„Ve financování takových projektů chceme dále posilovat svou pozici. V současnosti se Raiffeisenbank podílí na financování řady významných staveb v oblasti bytové výstavby, kancelářských a obchodních center, logistických parků a dalších komerčních projektů,“ uvedl manažer banky Martin Hofmeister.

River Garden II./III. je druhým administrativním komplexem HB Reavis v pražském Karlíně. Svým architektonickým řešením se podílí na prodloužení bulváru Rohanského nábřeží. V osmi nadzemních podlažích bude celková pronajímatelná plocha přes 25 tisíc metrů čtverečních. Projekt bude dokončen v druhém čtvrtletí tohoto roku.


Čtěte také:

Chrenkova HB Reavis koupila v Londýně kanceláře za dvě miliardy

HB Reavis si jde pro první miliardu z dluhopisů

HB Reavis chce koupit další obchodní centrum v Hradci Králové

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Varianta železničního tunelu pod Střešovicemi stále žije

Varianta železničního tunelu pod Střešovicemi stále žije

Centrální komise, která na ministerstvu dopravy schvaluje všechny důležité projekty, včera projednala nápad na výstavbu železničního tunelu pod Střešovicemi. Iniciativa vzešla ze… více

Komerční prezentace
Mobilní web