Raiffeisenbank půjčila HB Reavisu miliardu na projekt River Garden

Raiffeisenbank se slovenskou Tatra bankou poskytly developerské skupině HB Reavis, která patří slovenským miliardářům Ivanu Chrenkovi a Viliamu Pančíkovi, úvěr 36,5 milionu eur (zhruba miliarda korun) na financování kancelářského projektu River Garden v pražském Karlíně.

Projekt River Garden II./III v pražském Karlíně
24.2.2014 11:35   |  

„Ve financování takových projektů chceme dále posilovat svou pozici. V současnosti se Raiffeisenbank podílí na financování řady významných staveb v oblasti bytové výstavby, kancelářských a obchodních center, logistických parků a dalších komerčních projektů,“ uvedl manažer banky Martin Hofmeister.

River Garden II./III. je druhým administrativním komplexem HB Reavis v pražském Karlíně. Svým architektonickým řešením se podílí na prodloužení bulváru Rohanského nábřeží. V osmi nadzemních podlažích bude celková pronajímatelná plocha přes 25 tisíc metrů čtverečních. Projekt bude dokončen v druhém čtvrtletí tohoto roku.


Čtěte také:

Chrenkova HB Reavis koupila v Londýně kanceláře za dvě miliardy

HB Reavis si jde pro první miliardu z dluhopisů

HB Reavis chce koupit další obchodní centrum v Hradci Králové

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát Fotogalerie

Německá kancléřka Angela Merkelová přiletěla do Prahy a setkala se s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). S ním se shodla, že Česko i Německo mají velmi dobré vzájemné vztahy,… více

Mobilní web