Sberbank otevřela první pobočku ve firemních barvách

Volksbank CZ od dnešního dne vystupuje pod značkou Sberbank. Při této příležitosti slavnostně otevřela novou pobočku v pražské ulici Na Příkopě, spustila stránky SberbankCZ.cz a profil SberbankCZ na Facebooku.

 Sberbank otevřela novou pobočku v pražské ulici Na Příkopě Dalších 7 fotografií v galerii
28.2.2013 14:56   |  

Dne 28. února byl zahájen rebranding všech 23 poboček banky. Během března budou otevřeny další dvě v Brně a jedna v Praze na Pankráci. Vedení marketingu Sberbank počítá s tím, že rebranding bude kompletně dokončen v říjnu letošního roku.

Interiér poboček, kde převažuje korporátní zelená, navrhlo italské studio Crea International (ze stejné dílny pochází i návrh interiérů Air Bank). Součástí pobočky je i internetová a iPad obslužná zóna, touchscreeny či interaktivní hodnocení bankéřů přímo na přepážce. Nechybí ani lounge pro VIP a firemní klienty, která je vybavena sklem s automatickým stmívacím efektem pro zajištění diskrétnosti při jednání.

Podívejte se na fotografie první české počky v barvách Sberbank:

Postupné otevírání nových poboček doprovodí Sberbank komunikací v místě na venkovních plochách, v MHD a počítá se i s využitím mobilního marketingu. První celoplošná kampaň pod hlavičkou Sberbank by měla proběhnout během léta nebo podzimu, až po uvedení nových produktů. K této kampani dodá kreativu vídeňská centrála, zatímco na lokálních projektech banka od loňského června spolupracuje s agenturou Made by Vaculik.


Čtěte také: Volksbank si pro komunikaci rebrandingu vybrala Lewis PR


Sberbank je největší ruská banka, která v roce 2012 koupila východoevropskou divizi Volksbank a tím zahájila vstup na náš trh.

Autor: br

Komentáře

Čtěte také

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát

Merkelová gratulovala Česku k nízké nezaměstnanosti, jde prý o úspěšný stát Fotogalerie

Německá kancléřka Angela Merkelová přiletěla do Prahy a setkala se s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). S ním se shodla, že Česko i Německo mají velmi dobré vzájemné vztahy,… více

Mobilní web