Sberbank otevřela první pobočku ve firemních barvách

Volksbank CZ od dnešního dne vystupuje pod značkou Sberbank. Při této příležitosti slavnostně otevřela novou pobočku v pražské ulici Na Příkopě, spustila stránky SberbankCZ.cz a profil SberbankCZ na Facebooku.

 Sberbank otevřela novou pobočku v pražské ulici Na Příkopě Dalších 7 fotografií v galerii
28.2.2013 14:56   |  

Dne 28. února byl zahájen rebranding všech 23 poboček banky. Během března budou otevřeny další dvě v Brně a jedna v Praze na Pankráci. Vedení marketingu Sberbank počítá s tím, že rebranding bude kompletně dokončen v říjnu letošního roku.

Interiér poboček, kde převažuje korporátní zelená, navrhlo italské studio Crea International (ze stejné dílny pochází i návrh interiérů Air Bank). Součástí pobočky je i internetová a iPad obslužná zóna, touchscreeny či interaktivní hodnocení bankéřů přímo na přepážce. Nechybí ani lounge pro VIP a firemní klienty, která je vybavena sklem s automatickým stmívacím efektem pro zajištění diskrétnosti při jednání.

Podívejte se na fotografie první české počky v barvách Sberbank:

Postupné otevírání nových poboček doprovodí Sberbank komunikací v místě na venkovních plochách, v MHD a počítá se i s využitím mobilního marketingu. První celoplošná kampaň pod hlavičkou Sberbank by měla proběhnout během léta nebo podzimu, až po uvedení nových produktů. K této kampani dodá kreativu vídeňská centrála, zatímco na lokálních projektech banka od loňského června spolupracuje s agenturou Made by Vaculik.


Čtěte také: Volksbank si pro komunikaci rebrandingu vybrala Lewis PR


Sberbank je největší ruská banka, která v roce 2012 koupila východoevropskou divizi Volksbank a tím zahájila vstup na náš trh.

Autor: br

Komentáře

Čtěte také

Bavorsko zvýší počet policistů, odmítá bezpečnostní politiku Merkelové

Bavorsko zvýší počet policistů, odmítá bezpečnostní politiku Merkelové

Bavorský premiér Horst Seehofer se po uzavřeném zasedání bavorského zemské vlády distancoval od postoje kancléřky Angely Merkelové k migrační krizi. Kancléřčino "to zvládneme" prý… více

Mobilní web