Společnost Brainient získává miliony, aby učinil video reklamu účinnější

16.1.2012 16:32   |  

Společnost Brainient, zabývající se vývojem technologií pro online video reklamu, získala od skupiny investorůi 1,8 milionu dolarů.

Investiční kolo vedla pražská venture kapitálová firma, Credo Ventures. Dalšími investory jsou např. Atlas Venture, Emma Wilson, generální ředitelka Harvest Digital, Jason Goodman, generální ředitel společnosti Albion a Estag Capital, investor do RevenueMax, největšího reklamního výměnného systému v Německu.

Kapitál bude použit na posílení zákaznické podpory a rozšíření technického týmu, ve stávajících kancelářích společnosti v Londýně a Bukurešti, nově také v nové kanceláři v New Yorku. Technologie Brainientu pomáhá inzerentům zvýšit zapojení a výkon jejich video reklamy prostřednictvím dvou produktů: BrainRolls, interaktivní video platforma, která umožňuje inzerentům vkládat do jejich video reklamy širokou škálu multimediálních interaktivních prvků, a BrainAds, první platforma na světě se zaměřením na opakované zasáhnutí uživatele video reklamou.

Autor: nos

Komentáře

Čtěte také

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Porošenko se při cestě na Donbas dostal do přestřelky

Ukrajinský prezident Petro Porošenko se během inspekce po armádních postech v Donbasu dostal pod palbu separatistů. V Potvrdil to mluvčí protipovstalecké operace Andrij Lysenko. K… více

Komerční prezentace
Mobilní web