Společnost Brainient získává miliony, aby učinil video reklamu účinnější

16.1.2012 16:32   |  

Společnost Brainient, zabývající se vývojem technologií pro online video reklamu, získala od skupiny investorůi 1,8 milionu dolarů.

Investiční kolo vedla pražská venture kapitálová firma, Credo Ventures. Dalšími investory jsou např. Atlas Venture, Emma Wilson, generální ředitelka Harvest Digital, Jason Goodman, generální ředitel společnosti Albion a Estag Capital, investor do RevenueMax, největšího reklamního výměnného systému v Německu.

Kapitál bude použit na posílení zákaznické podpory a rozšíření technického týmu, ve stávajících kancelářích společnosti v Londýně a Bukurešti, nově také v nové kanceláři v New Yorku. Technologie Brainientu pomáhá inzerentům zvýšit zapojení a výkon jejich video reklamy prostřednictvím dvou produktů: BrainRolls, interaktivní video platforma, která umožňuje inzerentům vkládat do jejich video reklamy širokou škálu multimediálních interaktivních prvků, a BrainAds, první platforma na světě se zaměřením na opakované zasáhnutí uživatele video reklamou.

Autor: nos

Komentáře

Čtěte také

David Marek: Do důchodu? Raději se ani neptejte

David Marek: Do důchodu? Raději se ani neptejte

Po nepovedené a demontované penzijní reformě, o niž se pokusil předchozí kabinet, bude mít málokterý politik odvahu přijít s komplexní změnou. Proto bude zítra koaliční rada… více

Mobilní web