Tři světové poradenské firmy se spojily do asociace IGAF Polaris

21.6.2011 10:14   |  

Spojením účetních seskupení IGAF Worldwide, Polaris International a Fudion International vzniklo třetí největší sdružení nezávislých účetních a poradenských firem na světě. Členem asociace je i česká poradenská skupina Apogeo Group.

Nová asociace IGAF Polaris sdružuje 384 členských firem s více než 16 tisíci zaměstnanci z 89 světových zemí včetně České republiky. Členství v asociaci je podmíněno dodržováním přísného etického kodexu a podrobení se pravidelným auditům.

Řadu předností vidí ve sdružení i Josef Jaroš, ředitel členské Apogeo Group: „Certifikace, jejíž součástí je i celkový audit, trvala několik měsíců. Naše členství v IGAF Polaris nám přináší výhody, přičemž jednou z nich je přístup k mezinárodnímu know-how. Zákazníkům tak můžeme garantovat vysokou profesní úroveň a být tak i důvěryhodným partnerem pro místní i mezinárodní klienty z různých oblastí podnikání.“


Čtěte také: Roste zájem o pronájem virtuálních kanceláří


IGAF Polaris patří mezi největší světové účetní asociace, jako je například Praxity, Leading Edge Alliance nebo AGN International. Globální řízení a vedení poskytuje představenstvo složené ze členů regionální rady, která zasedá v americkém Miami. Nová asociace s názvem IGAF Polaris generuje roční obrat 1,82 miliardy amerických dolarů a řadí se tak k nejvýznamnějším seskupením poradenských firem ve světě.

Autor: Zdeněk Pečený

Komentáře

Čtěte také

Počet mladých bez práce opět roste, blíží se rekordu z pokrizových let

Počet mladých bez práce opět roste, blíží se rekordu z pokrizových let

Nezaměstnanost mladých lidí začala po zlepšení v minulých třech letech ve světě opět stoupat. Počet nezaměstnaných mezi 15 až 24 lety by letos navíc mohl globálně vzrůst o půl… více

Mobilní web