UniCredit Bank mění šéfa retailového bankovnictví

18.4.2011 16:28   |  

Jaroslav Žahourek (41) v pátek 15. dubna rezignoval na místo šéfa retailu UniCredit Bank ČR, tuzemské bankovní čtyřky. Jeho vedení přebírá od dnešního dne místopředseda představenstva Paolo Iannone.

„Jaroslav Žahourek se funkce vzdal ze soukromých důvodů, ve skupině UniCredit zůstává, nyní ale odchází na další dovolenou,“ potvrdil informace E15 mluvčí banky Tomáš Pavlík.

Podle informací E15 jsou důvodem změny na místě šéfa retailu tuzemské bankovní čtyřky neuspokojivé výsledky nové retailové strategie banky. „Nedaří se plnit plán prodejů, příliš nefunguje ani loni představený franšízový model spolupráce s partnery,“ uvedl zdroj blízký bance.

Podle deníku E15 dostal Žahourek v pátek od svých šéfů ultimátum: „rezignuj sám, jinak budeš odvolán.“ Žahourek patřil mezi klíčové ředitele banky. V čele divize retailového bankovnictví stál od roku 2007, kdy UniCredit ČR vznikla fúzí HVB Bank a Živnostenské banky.

Autor: Tomáš Skřivánek

Komentáře

Čtěte také

Moskva: Východ Evropy může poznat, jaké to je být na mušce našich raket

Moskva: Východ Evropy může poznat, jaké to je být na mušce našich raket

Moskva bude nucena odpovědět na americký protiraketový štít v Evropě, řekl dnes ruský prezident Vladimir Putin během návštěvy Řecka. Rumunsko a Polsko, kde jsou nebo budou systémy… více

Komerční prezentace
Mobilní web