UniCredit zdvojnásobí pobočkovou síť

4.10.2010 17:02   |  

Čtvrtá největší tuzemská banka podle objemu aktiv hodlá více než zdvojnásobit svojí pobočkovou síť v Česku. UniCredit Bank v pondělí otevřela novou pobočku v Jindřichově Hradci, příští budou během října následovat v Novém Jičíně, Trutnově, Kolíně a ve Znojmě. Vybudování dalších desítek obslužných míst banka plánuje do konce roku 2011. UniCredit to uvedla na webu.

„Máme v plánu postupně do konce příštího roku více než zdvojnásobit naši přítomnost v České republice. Nyní začínáme rozšiřovat obchodní síť tradičními, ale moderními, pobočkami, které v nejbližší době doplníme úplně novou koncepcí bankovních obchodních míst,“ uvedl ředitel retailového bankovnictví UniCredit Bank Jaroslav Žahourek.

Nová klientská centra se banka snaží otevírat poblíž městských center, v plánu má také zprovoznění první franšízové pobočky. Teď má UniCredit Bank 58 poboček.

Výrazné navýšení počtu poboček plánuje i Raiffeisenbank. Kromě toho, že zavede 25 nových center, jich 25 rozšíří. V souvislosti s tím počítá s náborem nových zaměstnanců. Česká spořitelna plánuje do konce roku otevřít dvě nové pobočky a některé stávající bude modernizovat. Necelou čtyřicítku nových klientských center do konce roku 2011 zprovozní i GE Money Bank.

Komentáře

Čtěte také

Vyvážíte terorismus, vzkázal Indický premiér sousednímu Pákistánu

Vyvážíte terorismus, vzkázal Indický premiér sousednímu Pákistánu

Indický premiér Nárendra Módí obvinil v sobotu sousední Pákistán z vývozu terorismu a slíbil, že povede ve světě kampaň za jeho izolaci. Módí ve vystoupení na setkání s… více

Mobilní web