Jak bezpečný je váš trezor? | E15.cz

Jak bezpečný je váš trezor?

28. září 2016 • 00:00

Peníze, dokumenty, šperky... Pokud chceme ochránit své cennosti, umístíme je do trezoru. Je ale důležité pořídit si skutečně spolehlivý trezor. Na trhu jich je totiž celá řada a značně se liší cenou i kvalitou. Nekvalitní trezor je pro zloděje doslova lákadlem a jeho otevření zabere jen chvilku.

O tom se můžete přesvědčit v následujícím videu, kde je zamčený trezor během pár sekund otevřený zcela bez nástrojů, anebo pouze pomocí běžných předmětů, které najdete v každé kanceláři!

Autor: H&B Group

Při výběru trezoru proto doporučujeme:

- poradit se s odborníkem,

- pořizovat trezory pouze od renomovaných výrobců

- a požadovat trezory s certifikací.

Příkladem výrobce kvalitních trezorů je německá společnost Burg Wächter, která vyrábí trezory pro domácnosti i firmy s certifikací ECB. ECB (European Certification Body) je nezávislý orgán, který uděluje certifikaci trezorům, pokud projdou testováním bezpečnosti podle nejnáročnějších standardů.

Trezor MTD DiplomatTrezor MTD DiplomatAutor: H&B Group

Tuto certifikaci nese například i vysoce odolný trezor od Burg Wächteru MTD Diplomat, který díky vícevrstevným stěnám, tepelné izolaci i speciálnímu pancéřování spolehlivě ochrání Vaše cennosti před pokusem o vloupání i požárem.

Distributorem trezorů Burg Wächter pro ČR je KLÍČOVÉ CENTRUM, které se specializuje na kompletní zabezpečení.


 

 

Autor: Komerční sdělení
 
>
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!