Banka virtuálním operátorem? mBank přišla s akční nabídkou pro klienty | E15.cz

Banka virtuálním operátorem? mBank přišla s akční nabídkou pro klienty

Banka virtuálním operátorem? mBank přišla s akční nabídkou pro klienty
Ilustrační foto
• 
ZDROJ: lusi, sxc.hu, creative commons

Marek Schwarzmann

V jeden okamžik se zdálo, že řady virtuálních mobilních operátorů rozšíří první banka - mBank. Ta totiž nabídla svým klientům speciální tarify jakožto dárek ke svým šestým narozeninám. Nabídka je však časově omezená a jedná se pouze o akci, kterou banka chce nejen potěšit klienty, ale zároveň nalákat do svých tenat nové.

„Banka nebude dalším virtuálním mobilním operátorem,“ uvedla pro E15.cz manažerka komunikace Ivana Vejvodová. Podle ní se jedná pouze o výhodnou nabídku speciálních tarifů pro klienty banky ve spolupráci s Vodofonem. Doplnila také, že banka zatím neurčila, jak přesně dlouho bude její akce trvat.

Informace o tarifech jsou dostupné pouze zákazníkům mBank v jejich internetovém bankovnictví. Jak zjistil E15.cz, velká varianta tarifu vyjde na 599 korun při závazku na dva roky. Malý tarif je za 399 korun na dva roky. Pokud klientovi někdo nabídne výhodnější tarif, může se ze smlouvy kdykoli vyvázat. Tarif musí být hrazen z běžného účtu vedeného u mBank.

„Před šesti lety vstoupila mBank na český trh jako první bezpoplatková banka a změnila tím bankovní svět. Od té doby, se mBank neustále snaží přicházet s něčím novým, měnit zajeté koleje a přinášet inovace do světa bankovnictví. Letos, nadělí svým zákazníkům neomezené volání a sms do všech sítí, nadstandardní datový tarif a volné minuty volání do zahraničí s garancí nejvýhodnější ceny na trhu,“ uvedla dále Vejvodová.

Tarify mBank ve srovnání se zavedenou konkurencí - podrobnosti zatím banka tají

mBank zatím podrobnosti o mobilních tarifech tají.mBank zatím podrobnosti o mobilních tarifech tají.Autor: mBank
Infografika mBank obsahuje chybu. O2 nabízí 1 GB dat, T-Mobile 1,5 GB - pozn. red.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!