Historický nábor: FC Liverpool rozšiřuje stadion, najme tisíc zaměstnanců

Anglický fotbalový klub FC Liverpool chystá největší nábor nových zaměstnanců ve své historii. Liverpool rozšiřuje kapacitu stadionu na Anfield Road o 8500 míst. V rámci této expanze klub vytvoří tisíc nových pracovních míst. Celý projekt má rozpočet 260 milionů liber.

Stadion Anfield FC Liverpool
14.3.2016 7:52   |  

Rozšíření se týká hlavní tribuny slavného stadionu. Po jejím dokončení se bude jednat o jednu z největších samostatných tribun v Evropě. A právě navýšení kapacity stadionu s sebou nese i potřebu většího počtu zaměstnanců.

Ti budou pracovat v kuchyni, v pohostinství, jako pomocný personál na tribunách při zápasech, ale také v klubovém muzeu či v roli průvodců při oblíbených prohlídkách stadionu. Pro zvýšený počet návštěvníků klub na stadionu vybuduje také další stánky a restaurace, nebude chybět ani místnost pro konání konferencí a dalších akcí podobného druhu.

V rámci rekonstrukce klub otevře rovněž nový, mnohem větší fanshop a plánuje vybudovat přímo na stadionu v prvním patře kavárnu, z níž bude výhled na novou tribunu. Do budoucna se počítá v blízkosti stadionu rovněž se stavbou hotelu a obchodního centra.


Čtěte také:

Světový fotbal vydělává stále více, králem je Real

Real Madrid je opět nejcennějším sportovním klubem světa

Autor: Martina Peřinková

Komentáře

Čtěte také

Indonésan tvrdí, že je mu 145 let, byl by tak nejstarší na světě

Indonésan tvrdí, že je mu 145 let, byl by tak nejstarší na světě

Nejstarším žijícím člověkem je patrně Indonésan, který tvrdí, že je mu 145 let. Podle údajů na jeho občanském průkazu se narodil 31. prosince 1870 a místní úřady toto datum… více

Mobilní web