Manželka šéfa ČEZ koupila obchody s dětskou luxusní módou Babyluxury

Butiky s dětskou luxusní módou Babyluxury mají novou majitelku. Ilona Benešová Armentano, manželka šéfa ČEZ Daniela Beneše, oba pražské obchody koupila od Dity Holan. Zároveň se stala novou jednatelkou společnosti.

 Daniel Beneš
29.1.2013 11:56   |  

V oblasti luxusní módy Benešová působí dlouhodobě. Do loňského jara pracovala v pražské prodejně Dolce & Gabbana v Pařížské ulici. Své působení se tam rozhodla ukončit právě proto, že se chtěla věnovat vlastnímu podnikání v této oblasti. „Plánuji do 3 let získat dominantní postavení na českém trhu s dětským luxusním oblečením,“ přibližuje své podnikatelské plány nová majitelka Babyluxury Ilona Benešová.

V současnosti butiky nabízejí oděvy pro děti od kojenců po teenagery od prestižních značek, jednak exkluzivně v České republice babyDior, ale také Dolce and Gabbana, Fendi, John Galliano, Moncler, Moschino, Chloé a Hugo Boss. Od ledna 2013 navíc Babyluxury nabízí značku GUCCI.


Ilona Benešová Armentano (Zdroj: Facebook)


Butiky se nacházejí v pražské Maiselově ulici a ve Slovanském domě. První otevřel v květnu loňského roku, druhý by měl v nejbližší době projít celkovou rekonstrukcí. Převážnou část jejich zákazníků tvoří cizinci, jak žijící v Praze, tak turisté. „Ráda bych se ve větší míře zaměřila i na tuzemskou klientelu,“ konstatuje Benešová. Zásadní změny chystá nová majitelka také ve struktuře a designu internetového obchodu, který zprovozní na jaře.


Čtěte také: Manželka šéfa ČEZ už neprodává v Pařížské

Autor: tos

Komentáře

Čtěte také

Majitel Lidlu a Kauflandu chce investovat do řetězců 6,5 miliardy eur

Majitel Lidlu a Kauflandu chce investovat do řetězců 6,5 miliardy eur

Německá maloobchodní skupina Schwarz, která vlastní řetězce Lidl a Kaufland, plánuje investovat letos do obou řetězců zhruba 6,5 miliardy eur (175,6 miliardy korun). Společnost to… více

Komerční prezentace
Mobilní web