Orrero chystá expanzi firemních prodejen

Síť firemních prodejen La Formaggeria s nabídkou italských sýrů a produkce největšího výrobce italského sýra mimo domovskou Itálii, firmy Orrero, čeká další expanze.

Základ síťě. První prodejnu otevřela litovelská sýrárna před šesti lety v Olomouci.
4.2.2016 7:46   |  

Síť, u jejíhož počátku stála první prodejna v Olomouci otevřená před šesti lety, nyní disponuje 18 pobočkami včetně jedné v exotické Šanghaji. A jejich počet by měl brzy překročit dvě desítky.¨„Daří se jim velice dobře.

Momentálně máme ročně milion a půl účtenek a určitě budeme pokračovat v otevírání dalších,“ uvedl v rozhovoru pro deník E15 šéf litovelské společnosti Roberto Brazzale. Do kterých míst řetězec zamíří, ale zatím není určeno. „Chtěli bychom být ve všech důležitých městech v Česku,“ podotkl pouze.

Nyní má nejvíce poboček v Praze, kde jich je sedm, a v Brně, kam mohou lidé zavítat do tří míst. Z krajských měst ale zatím chybí například Plzeň, Pardubice či Ústí nad Labem.

Stejnojmenný obchod sice firma pod vlastnictvím italské rodiny Brazzalů otevřela i v Šanghaji, expanzi v zahraničí ale zatím nechystá. „Máme několik nápadů i pro země sousedící s Českem, ale v tuto chvíli se chceme stát hlavně obchodem pro Čechy. Máme velice silný vztah k Česku a zdejší kultuře – proč hledat další země, když tady se dá ještě růst,“ poznamenal Brazzale.

Byznys story čtěte v zířejším vydání E15


Čtěte také:

Sýrárna Orrero rozšiřuje prodejní síť

Autor: /duk/

Komentáře

Čtěte také

Trump shání lidi do volebního štábu, hlásí se ale málokdo

Trump shání lidi do volebního štábu, hlásí se ale málokdo aktualizováno

Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump se rozhodl sestavit profesionální volební štáb, který by nahradil jeho skromný tým poradců z primárních voleb. Newyorský miliardář… více

Komerční prezentace
Mobilní web