Přednáška o zahraničních univerzitách se zaměřením na pohostinství

Přednáška o zahraničních univerzitách se zaměřením na pohostinství
7. března 2016 • 13:01
Dne 16. března proběhne v Praze přednáška věnovaná prestižnímu vysokému vzdělání v oblasti pohostinství. Srdečně zveme studenty středních škol a jejich rodiče na návštěvu prezentace a osobních konzultací se zástupci nejlepších švýcarských vysokých škol ve svém oboru.

Zaregistrujte se

Co je to pohostinství?

Oblast pohostinství je jednou z nejperspektivnějších, a nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí světové ekonomiky. Předpokládá se, že v roce 2023 bude v pohostinství zaměstnána jedna desetina všech pracujících na naší planetě.

Kariéra v pohostinství neznamená pouze práci v hotelech a turistických kancelářích, ale bezpočet pracovních nabídek v restauracích, na výletních lodích, v leteckých společnostech, zábavních parcích, organizačních výborech festivalů, či sportovních a firemních akcí po celém světě.

Jdu studovat!

Prototypem vzdělání v oblasti pohostinství je švýcarský model, který se zaměřuje na získávání praktických dovedností. To nicméně neznamená, že lze pohostinství studovat pouze ve Švýcarsku. Obchodní školy, fungující podle tohoto ověřeného modelu, lze najít všude na světě, například v Anglii, Španělsku, USA, Austrálii a dalších zemích.

Švýcarské vysoké hotelové školy nabízejí velké množství studijních programů, od přípravných kurzů, přes bakalářské a magisterské programy, až po letní kurzy, a nejrůznější zaměření včetně hotelnictví, restauratérství, sportovního, lázeňského a event managementu, kulinářství a dalších. Během studia získává student nejen odborné vzdělání, ale absolvuje také několik důležitých stáží ve velkých mezinárodních společnostech.

Přes překážky k (pěti) hvězdám

Představitelé společností Hilton, Mandarin Oriental, Disneyland, Bloomberg, Louis Vuitton, Four Seasons si každoročně vybírají své zaměstnance právě z řad studentů a absolventů švýcarských hotelových škol. Během studia se studenti učí a zkoušejí si role zaměstnanců různých hotelových nebo restauračních úseků, pronikají do podstaty fungování celé organizace, a tak se mohou sami rozhodnout, co je jim nejbližší.

Někteří absolventi švýcarských vysokých škol zůstávají v zahraničí, zatímco někteří se po získání vzdělání vracejí domů, kde budují svou kariéru v českých pobočkách mezinárodních hotelových sítí, otevírají si své restaurace nebo se stávají členy organizačních výborů mezinárodních událostí.

Přednáška a individuální konzultace

Vzdělávací společnost IQ Consultancy pořádá prezentaci nejlepších švýcarských univerzit a zajišťuje individuální schůzky s jejich představiteli.

Dozvíte se o předních vysokých hotelových školách Glion (Švýcarsko, Velká Británie), Les Roches (Švýcarsko, Španělsko), Kendall College (USA) a Blue Mountains (Austrálie).

PREZENTACE PROBĚHNE:

Datum: 16. března
Čas: 19:00 hod
Místo: Hilton Prague Old Town Hotel, V Celnici 7, 110 00 Praha

Účast je bezplatná. Zaregistrujte se nebo volejte na číslo +420 222 317 831.

Autor: .
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!