Virtuální operátor Mobil.cz spustí o víkendu provoz. Láká hlavně na bezplatný internet

Nový virtuální mobilní operátor Mobil.cz nabídne předplacenou kartu s bezplatným internetovým připojením. Cena hovoru bude 2,50 korun za minutu a SMS za 1,50 Kč, tedy stejné jako u konkurenčního BLESK mobilu.

ilustrační foto (Profimedia.cz)
10.5.2013 18:01   |  

Mobil.cz, který patří do mediálního domu Mafra, začne nabízet služby v pondělí s využitím mobilní sítě operátora T-Mobile. Podobně jako u BLESK mobilu a Telefóniky půjde o přeprodej služeb operátora, což je považováno za nejnižší formu virtuálního operátora.

Bezplatné internetové připojení bude omezené limitem 200 MB dat na 30 dní. Po vyčerpání limitu se uživateli sníží přenosová rychlost, ale bude moci službu dále bez poplatku využívat. Do datového limitu se nebudou započítávat weby vydavatelství Mafra.

Dobíjet kredit půjde hned od spuštění na všech obvyklých místech. K dispozici bude on-line dobíjení na stránkách www.mobil.cz. Kromě toho půjde koupit dobíjecí kupony v hodnotách 250 Kč a 400 Kč ve většině trafik, u benzínových pump a na dalších místech. Dobít kredit si lze také na terminálech Sazky, v bankomatech, elektronickém bankovnictví většiny českých bank a v dobíjecích terminálech.

Příští týden má služby spustit rovněž virtuální operátor GTS a T-Mobilu zaměřený na firemní klienty. Před zahájením nabídky služeb je Tesco Mobile obchodního řetězce Tesco v síti Telefóniky. Podle neoficiálních informací se již také dohodla firma Quadruple vytvořená Asociací provozovatelů kabelových a telekomunikačních sítí v ČR o využívání sítě Vodafonu. Virtuálního operátora chtějí spustit i distributor energií Centropol Group, společnost ha-vel internet, Voocall a hovoří se i o UPC, České poště a ČEZ.


Čtěte také:

Do Česka dorazil další virtuální operátor. Bude levnější než Bleskmobil

Rozjezd virtuálního operátora přijde Centropol na 100 milionů

čtk

Komentáře

Čtěte také

Nejlevnější auto světa nikdo nechce

Nejlevnější auto světa nikdo nechce

Miniauto Tata Nano si loni namísto očekávaných půl milionu Indů koupilo jen dvaadvacet tisíc. V roce 2012, kdy byly prodeje nejúspěšnější, si ho z obchodů odvezlo zhruba… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web