Výrobce Balakrylu otevřel nové distribuční centrum

Společnost PPG Deco Czech, výrobce nátěrových hmot Primalex a Balakryl, začala český a slovenský trh zásobovat z nového skladu v Modřicích u Brna. U developerské společnosti CTP si tam firma pronajala 6500 metrů čtverečních.

 Ilustrační foto
21.3.2016 15:48   |  

„Důvodem přesunu skladu byla snaha o centralizaci logistických aktivit a úspory provozních nákladů a pracovního kapitálu,“ uvedl Petr Havlena, ředitel logistiky v PPG Deco Czech. Nájemní transakci zprostředkovala poradenská společnost Cushman & Wakefield.

Pro developera CTP jde již o druhý kontrakt s PPG. Firma si u něj totiž pronajala kanceláře v brněnském administrativním centru Spielberk Office Centre.

PPG Deco Czech je největším tuzemským výrobcem nátěrových hmot. Podle posledních zveřejněných výsledků za předloňský rok společnost při tržbách 610 milionů korun vydělala v čistém 44 milionů. Firma patří do americké skupiny PPG, která působí v šedesáti zemích světa.


Čtěte také:

Primalex láká na sluchátka

Primalex Plus mění design

Daniel Novák Autor: Daniel Novák redaktor deníku E15

Komentáře

Čtěte také

Obamová zazářila s řečí na demokratickém sjezdu. Chválí ji i republikáni

Obamová zazářila s řečí na demokratickém sjezdu. Chválí ji i republikáni

První dáma Spojených států na sjezdu Demokratické strany podpořila kandidaturu Hillary Clintonovou a postavila se proti volbě Donalda Trumpa prezidentem. Od komentátorů z obou… více

Mobilní web