Výrobce Balakrylu otevřel nové distribuční centrum

Společnost PPG Deco Czech, výrobce nátěrových hmot Primalex a Balakryl, začala český a slovenský trh zásobovat z nového skladu v Modřicích u Brna. U developerské společnosti CTP si tam firma pronajala 6500 metrů čtverečních.

 Ilustrační foto
21.3.2016 15:48   |  

„Důvodem přesunu skladu byla snaha o centralizaci logistických aktivit a úspory provozních nákladů a pracovního kapitálu,“ uvedl Petr Havlena, ředitel logistiky v PPG Deco Czech. Nájemní transakci zprostředkovala poradenská společnost Cushman & Wakefield.

Pro developera CTP jde již o druhý kontrakt s PPG. Firma si u něj totiž pronajala kanceláře v brněnském administrativním centru Spielberk Office Centre.

PPG Deco Czech je největším tuzemským výrobcem nátěrových hmot. Podle posledních zveřejněných výsledků za předloňský rok společnost při tržbách 610 milionů korun vydělala v čistém 44 milionů. Firma patří do americké skupiny PPG, která působí v šedesáti zemích světa.


Čtěte také:

Primalex láká na sluchátka

Primalex Plus mění design

Daniel Novák Autor: Daniel Novák redaktor deníku E15

Komentáře

Čtěte také

Biden varuje Evropu před rozšířením plynovodu Nord Stream

Biden varuje Evropu před rozšířením plynovodu Nord Stream

Americký viceprezident Joe Biden varoval Evropskou unií před výstavbou další větve plynovodu Nord Stream, přivádějící plyn z Ruska do Německa po dně Baltského moře. "Vypadá to… více

Mobilní web