AAA Auto expanduje, firma se po letech vrací na maďarský trh | E15.cz

AAA Auto expanduje, firma se po letech vrací na maďarský trh

AAA Auto expanduje, firma se po letech vrací na maďarský trh
ilustrační foto
• 
ZDROJ: AAA Auto

ČTK
pav

Skupina AAA Auto se po pěti letech vrátila na maďarský trh. Na začátku února začíná v Budapešti výkup vozů a provoz call centra, v březnu firma zahájí prodej a plný provoz včetně poskytování finančních služeb. Uvedli to dnes zástupci společnosti.

Společnost, která nyní působí v Česku, na Slovensku a v Rusku, chce na jednom místě nabízet kolem 1000 ojetých aut. „Chceme se výrazně odlišit od konkurence stářím aut a počtem najetých kilometrů. Budeme nabízet v průměru mladší a méně ojetá vozidla. Během roku se chceme stát největším obchodníkem s ojetinami v zemi,“ uvedla generální ředitelka skupiny Karolína Topolová.

Pobočka AAA pro Budapešť sídlí v místě bývalého centra uzavřeného v průběhu světové finanční krize. Celková plocha je 25 tisíc metrů čtverečních. O zákazníky a vystavené vozy se bude starat přes 40 zaměstnanců. V Maďarsku společnost provozovala v letech 2006 až 2009 postupně až sedm poboček, většinu nemovitostí stále vlastní.

Topolová: V Maďarsku nabídneme unikátní služby

AAA bude v Maďarsku nabízet výkup vozů v hotovosti i mobilní výkup přímo na místě určeném zákazníkem. „To jsou služby, které jsou například v České republice již zcela běžné, ale v Maďarsku absolutně unikátní,“ podotkla Topolová. Firma rovněž nabídne prodej vozu na splátky nebo havarijní pojištění a povinné ručení.

„Hlavním marketingovým nástrojem při našem návratu na maďarský trh bude intenzivní televizní kampaň, která je v Maďarsku klíčovým médiem,“ dodala generální ředitelka.

AAA Auto Group loni prodala 56 648 vozů, což je meziroční zvýšení o desetinu a návrat k tempu růstu z předkrizového období. Nejsilněji rostoucím trhem bylo se 17,4 procenta meziročního zvýšení Rusko. Letos očekává AAA další růst prodejů s předběžným cílem téměř 62 tisíc prodaných aut.

Autor: ČTK, pav
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!