Z čela Centropolu odstoupil majitel firmy Graf, chce se věnovat strategii

Z čela společnosti Centropol Energy odstoupil Aleš Graf, majitel firmy, která je jedním z největších alternativních dodavatelů plynu a elektřiny v České republice. Na jeho místo nastupuje dosavadní finanční ředitel Jaromír Chabr.

majitel ústeckého Centropolu Aleš Gráf
29.2.2016 11:18   |  

Chabr bude nadále zastávat pozici finančního ředitele a od 1. března i funkci ředitele společnosti. „Chci se nadále věnovat zejména strategickému řízení firmy z pozice předsedy představenstva, operativní vedení předávám velmi zkušenému manažerovi, který bude mít za úkol zjednodušit některé procesy ve firmě a dát společnosti nový impulz,“ uvedl Graf.

Chabr pracuje ve společnosti od roku 2014. Je absolventem Vysoké školy strojní a textilní v Liberci. V minulosti působil na manažerských postech v Československé obchodní bance, Komerční bance nebo Sberbank CZ.

Stovky tisíc zákazníků

Centropol Energy působí na trhu s elektřinou od roku 2007. Na trh se zemním plynem vstoupila firma v roce 2010. Zemní plyn a elektřinu v současnosti dodává zhruba 330 tisícům zákazníků. Osmdesát procent odběratelů tvoří domácnosti, zbytek jsou města a obce, organizace státní správy či malé a střední firmy.

Centropol Energy je jednou ze společností patřících do skupiny CENTROPOL, která působí v energetickém sektoru od roku 2002. Za rok 2015 firma podle neauditovaných výsledků utržila osm miliard korun.


Čtěte také:

Obchodníci s energií loni vydělali méně

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Trump shání lidi do volebního štábu, hlásí se ale málokdo

Trump shání lidi do volebního štábu, hlásí se ale málokdo aktualizováno

Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump se rozhodl sestavit profesionální volební štáb, který by nahradil jeho skromný tým poradců z primárních voleb. Newyorský miliardář… více

Komerční prezentace
Mobilní web