Ženevský autosalon: Škoda představila Fabii ScoutLine

Fotogalerie Hlavní hvězdou ženevského stánku automobilky Škoda je samozřejmě studie Vision S, ale ta není jediným exemplářem, který je k vidění. Svou premiéru zde slaví i menší novinka v podobě Škody Fabia Combi ScoutLine.

Škoda Fabia ScoutLine Dalších 29 fotografií v galerii
1.3.2016 20:54   |  

Fabia Combi ScoutLine se přidává k Rapidu Spaceback ScoutLine, který se ukázal minulý rok ve Frankfurtu. Radikální změny oproti běžné verzi nečekejte. ScoutLine opět znamená především více plastů na karoserii a tedy především lepší vzhled.

OBRAZEM: Škoda Fabia ScoutLine a Superb SportLine

Fabia Combi ScoutLine bude dostupná s benzinovými motory o výkonu 55 kW (75 k), 66 kW (90 k) a 81 kW (110 k). Zájemci o diesel budou taktéž vybírat ze tří jednotky, přičemž je k dispozici výkon od 55 kW (75 k) do 77 kW (105 k).

OBRAZEM: Škoda VisionS

Výstavní premiéru slaví v Ženevě také Škoda Octavia RS 4×4 a k vidění je i Superb v provedení SportLine. I ten se poprvé veřejnosti představil minulý rok na autosalonu ve Frankfurtu.

Článek vyšel na AutoRevue.cz


Čtěte také:

Škodovka překopává design svého nejmenšího auta Citigo

Maier: Škoda bude mít první hybridní auto v roce 2019

Škoda chystá autonomní řízení i elektromobily, novinky ukáže v Ženevě

Autor: Lukáš Dittrich, AutoRevue.cz

Komentáře

Čtěte také

Chovanec žádá miliardy na zvýšení bezpečnosti. Máte rezervy, reagoval Babiš

Chovanec žádá miliardy na zvýšení bezpečnosti. Máte rezervy, reagoval Babiš

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) požaduje tři miliardy korun navíc na navýšení počtu policistů a boj proti terorismu. ČSSD považuje bezpečnost za prioritu při sestavování… více

Mobilní web