Ženevský autosalon: Škoda představila Fabii ScoutLine

Fotogalerie Hlavní hvězdou ženevského stánku automobilky Škoda je samozřejmě studie Vision S, ale ta není jediným exemplářem, který je k vidění. Svou premiéru zde slaví i menší novinka v podobě Škody Fabia Combi ScoutLine.

Škoda Fabia ScoutLine Dalších 29 fotografií v galerii
1.3.2016 20:54   |  

Fabia Combi ScoutLine se přidává k Rapidu Spaceback ScoutLine, který se ukázal minulý rok ve Frankfurtu. Radikální změny oproti běžné verzi nečekejte. ScoutLine opět znamená především více plastů na karoserii a tedy především lepší vzhled.

OBRAZEM: Škoda Fabia ScoutLine a Superb SportLine

Fabia Combi ScoutLine bude dostupná s benzinovými motory o výkonu 55 kW (75 k), 66 kW (90 k) a 81 kW (110 k). Zájemci o diesel budou taktéž vybírat ze tří jednotky, přičemž je k dispozici výkon od 55 kW (75 k) do 77 kW (105 k).

OBRAZEM: Škoda VisionS

Výstavní premiéru slaví v Ženevě také Škoda Octavia RS 4×4 a k vidění je i Superb v provedení SportLine. I ten se poprvé veřejnosti představil minulý rok na autosalonu ve Frankfurtu.

Článek vyšel na AutoRevue.cz


Čtěte také:

Škodovka překopává design svého nejmenšího auta Citigo

Maier: Škoda bude mít první hybridní auto v roce 2019

Škoda chystá autonomní řízení i elektromobily, novinky ukáže v Ženevě

Autor: Lukáš Dittrich, AutoRevue.cz

Komentáře

Čtěte také

Číňané zprovoznili největší teleskop na světě. V průměru má půl kilometru

Číňané zprovoznili největší teleskop na světě. V průměru má půl kilometru Fotogalerie

Čína dnes uvedla do provozu největší teleskop na světě, který bude sloužit k výzkumu vesmíru, včetně pátrání po případných mimozemských civilizacích. Obrovské zařízení s talířovou… více

Mobilní web