Mezi světovou elitu facility managementu se dostal první Čech

Do elitního klubu správců budov, Mezinárodní asociace facility managementu (IFMA), se probojoval první Čech. Je jím zakladatel a lektor tuzemské pobočky asociace Ondřej Štrup, který vyučuje správu nemovitostí též na Českém vysokém učení technickém v Praze.

 budova, ilustrační foto
18.9.2013 11:00   |  

Ondřejovi Štrupovi se nyní podařilo spolu s dalšími třemi kandidáty získat titul IFMA Fellow, což je nejvyšší ocenění této asociace na světě. Štrup si ho pojede převzít na začátku září do americké Philadelphie.

„Až když jsem toto ocenění obdržel, z reakcí mých zahraničních kolegů, z množství organizačních plánů kde všude mám vyhrazená místa, kde všude jsem automaticky doživotním čestným členem, kde všude bych se měl zúčastnit atd., jsem pochopil význam tohoto ocenění ,“ sdělil serveru E15.cz Štrup.

IFMA vznikla v roce 1980. Dnes má kolem 23 000 členů v 85 zemích. Členové asociace spravují přes 37 miliard metrů čtverečních budov. Štrup založil českou pobočku asociace v roce 1999.

Autor: dnv

Komentáře

Čtěte také

Solární letoun Solar Impulse 2 dokončil oblet světa, let trval 500 hodin

Solární letoun Solar Impulse 2 dokončil oblet světa, let trval 500 hodin Fotogalerie

Švýcarský letoun na solární pohon Solar Impulse 2 přistál v Abú Zabí. Úspěšně tak dokončil poslední etapu cesty kolem světa, kterou právě v Abú Zabí zahájil loni v březnu. více

Mobilní web