PPF začala přejmenovávat své realitní firmy na PPF Real Estate

5.11.2010 15:48   |  

Skupina PPF zahájila proces přejmenování svých organizací pro správu nemovitostí a developerské projekty v Česku, Rusku a dalších oblastech působnosti na jednotnou značku PPF Real Estate. Dnes to sdělila PPF. Důvodem přejmenování je častá záměna těchto firem se společnostmi z realitní ECM Group Milana Janků. Ten s částí svých aktiv vytvořil loni s PPF společný PPF ECM Holding. Do něj ale nepatří například developer ECM Real Estates Investments.

„Důvodem přejmenování společností je jejich častá záměna ze strany klientů, obchodních partnerů i médií s firmami ze skupiny ECM Group N.V., zejména s ECM Real Estate Investments. PPF chce tímto krokem dát zřetelně najevo, že jako skupina není s ECM Real Estate Investments jakkoli majetkově propojena,“ řekl mluvčí PPF Milan Tománek.

Tržní hodnota aktiv spravovaných PPF Real Estate se blíží hranici 1,2 miliardy eur, tedy asi 29 miliardám korun. Společnost zajišťuje komplexní servis pro 77 projektů v České republice, Rusku a Číně.

PPF je mezinárodní investiční skupina, jejím hlavním akcionářem je nejbohatší Čech Petr Kellner. Skupina kromě realit podniká také v oblasti spotřebitelského financování a bankovnictví, působí na trzích střední a východní Evropy a Asie.

Autor: čtk

Komentáře

Čtěte také

Obchodní dohoda TTIP asi nebude, jednání podle Gabriela zkrachovala

Obchodní dohoda TTIP asi nebude, jednání podle Gabriela zkrachovala aktualizováno

Jednání o volném obchodu mezi Evropskou unií a Spojenými státy v podstatě zkrachovala. Televizi ZDF to řekl německý vicekancléř a ministr hospodářství Sigmar Gabriel. Plánovaná… více

Mobilní web