Sportoviště na Praze 11 doplní hotel a byty | E15.cz

Sportoviště na Praze 11 doplní hotel a byty

Sportoviště na Praze 11 doplní hotel a byty
Sportovní areál Nad Přehradou
• 
ZDROJ: Oddity

dna

Ještě letos má v pražských Hájích začít výstavba rozsáhlého komplexu sportovišť s hotelem, obchody a byty Sportovní areál Nad Přehradou. Vyplývá to z nejnovějšího oznámení investora, firmy Oddity, zveřejněného v databázi EIA.

V první etapě má vyrůst dominanta projektu desetipodlažní hotel a dvě šestipodlažní budovy s obchody, tělocvičnami se zázemím a kancelářemi. Další fáze počítají s výstavbou lázeňského domu s bazénem a saunami, bytového domu s obchody a ještě jednou budovou učenou pro sportovní aktivity.

Pozemky pro budoucí výstavbu mají v územním plánu vymezenu sportovní funkci. Radnice Prahy 11 nicméně souhlasila s částečně odlišným využitím ploch. „Jako výjimečně přípustné bude posuzováno překročení kapacitních limitů obchodních a ubytovacích zařízení a umístění souvisejících funkcí nesportovního charakteru,“ uvádí investor.

Drahé byty dál zlevňují, masové projekty ceny drží

Totožnost skutečného investora Sportovního areálu Nad Přehradou zůstává utajena. Jediným akcionářem Oddity je podle obchodního rejstříku společnost Gold Leaf se sídlem v americkém státu Delaware. V představenstvu a dozorčí radě Oddity figurují právníci ze známé pražské advokátní kanceláře Šachta & Partners.

Autor: dna
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!