GIBP 2012: Czechinvest má druhý nejlepší web na světě

Agentura CzechInvest podle Zprávy o nejlepších praktikách používaných v oblasti investiční podpory ve světě („Global Investment Promotion Best Practices“ – GIPB 2012) obsadila druhé místo mezi nejlepšími světovými internetovými adresami. Web CzechInvestu předčily pouze stránky rakouské agentury ABA-Invest in Austria. Na třetím místě se umístila australská agentura Austrade. Hodnocení představila Světová banka ve Washingtonu.

 Přes padesát minut z pracovní doby využívají zaměstnanci počítač k soukromým účelům
13.7.2012 12:45   |  

Zpráva GIPB 2012 upozorňuje na to, že investiční agentury poskytují na webových stránkách relevantní a důležité informace, avšak některé zaostávají ve schopnosti profesionálně a rychle reagovat na specifické dotazy a požadavky investorů.

Ve světě existuje celkem 189 investičních agentur, z toho podle průzkumu téměř 80 procent není schopno potenciálním investorům poskytnout přesné, kvalitní a rychlé informace a nabídnout komplexní služby, které investoři požadují.


Čtěte také:

Stát spustil web o falešných či nebezpečných potravinách

Registrace do soutěže o nejlepší firemní web zahájena

Google spustil web na záchranu jazyků, jimž hrozí zapomenutí


Poprvé v historii Světová banka nejlépe ohodnotila v oblasti přístupu k přímým zahraničním investicím agenturu z rozvojového světa. Stala se jí nikaragujská investiční a rozvojová agentura PRONicaragua. Podle GIPB poskytuje nejlepší standartní praktiky v oblasti lákání zahraničních investorů, a to jak on-line, tak i v osobním kontaktu.

Publikace s analýzou spolupráce národních investičních agentur s potenciálními zahraničními investory, vychází jednou za tři roky. Více informací získáte na www.globalinvestmentpromotion.com.

Autor: try

Komentáře

Čtěte také

Mluvčí a poradce vůdce Islámského státu je po smrti

Mluvčí a poradce vůdce Islámského státu je po smrti aktualizováno

V severosyrském městě Halab zahynul vysoce postavený velitel a mluvčí organizace Islámský stát (IS) abú Muhammad Adnání. Informovala o tom dnes americká monitorovací služba SITE s… více

Mobilní web