Maláčová přenesla soutěž Česká Miss na Primu

21.10.2010 6:47   |  

Soutěž krásy Česká Miss se v příštím roce bude vysílat na televizi Prima. Až doposud tuto soutěž, kterou vlastní společnost M Marketing Michaely Maláčové, vysílala konkurenční Nova.

„Uzavřeli jsme smlouvu na jeden rok. Pokud se spolupráce osvědčí, určitě v ní budeme chtít pokračovat,“ uvedl ředitel Primy Marek Singer.

Druhá komerční televize má přitom plán, jak bude finalistky soutěže recyklovat ve svých pořadech. Zatím je jasné, že se objeví v pořadu TOP Star magazín nebo VIP zprávy. Finále Česká Miss proběhne na jaře 2011, televize nicméně nechtěla prozradit přesné datum. Vítězky klání kromě věcných cen v souhrnné hodnotě pět milionů korun získají i možnost účasti na Miss Universe, Miss World a Miss Earth.

Česká Miss původně vznikla jako konkurenční podnik starší soutěže Miss ČR, kterou nastartoval podnikatel Miloslav Zapletal. Posléze její organizaci převzal developer Central Group. Ten letos Miss ČR prodal právě Maláčové, která posléze obě klání sloučila.

Autor: Aleš Borovan

Komentáře

Čtěte také

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Shell omezil investice do fotovoltaiky. Musí prý zjistit, jak na ní vydělat

Ropná společnost Royal Dutch Shell omezí investice do solární energetiky, dokud nebude dostatečně zisková. Prohlásil to generální ředitel Ben van Beurden. Na jednání s akcionáři… více

Komerční prezentace
Mobilní web