Maláčová přenesla soutěž Česká Miss na Primu

21.10.2010 6:47   |  

Soutěž krásy Česká Miss se v příštím roce bude vysílat na televizi Prima. Až doposud tuto soutěž, kterou vlastní společnost M Marketing Michaely Maláčové, vysílala konkurenční Nova.

„Uzavřeli jsme smlouvu na jeden rok. Pokud se spolupráce osvědčí, určitě v ní budeme chtít pokračovat,“ uvedl ředitel Primy Marek Singer.

Druhá komerční televize má přitom plán, jak bude finalistky soutěže recyklovat ve svých pořadech. Zatím je jasné, že se objeví v pořadu TOP Star magazín nebo VIP zprávy. Finále Česká Miss proběhne na jaře 2011, televize nicméně nechtěla prozradit přesné datum. Vítězky klání kromě věcných cen v souhrnné hodnotě pět milionů korun získají i možnost účasti na Miss Universe, Miss World a Miss Earth.

Česká Miss původně vznikla jako konkurenční podnik starší soutěže Miss ČR, kterou nastartoval podnikatel Miloslav Zapletal. Posléze její organizaci převzal developer Central Group. Ten letos Miss ČR prodal právě Maláčové, která posléze obě klání sloučila.

Autor: Aleš Borovan

Komentáře

Čtěte také

Trh s průmyslovými roboty roste, nejvíce se jich prodává v Číně

Trh s průmyslovými roboty roste, nejvíce se jich prodává v Číně

Více než čtvrtina průmyslových robotů, které se v minulém roce vyrobily, našly své působiště v Číně. Ve své zprávě to minulý týden uvedla Mezinárodní federace pro robotiku. Podle… více

Komerční prezentace
Mobilní web