PR bude pro Českou televizi dělat Bison&Rose

E15 exkluzivně Tendr České televize na mediální servis a PR vyhrála agentura Bison&Rose. Vyplývá to z rozhodnutí ředitele ČT Petra Dvořáka, které má E15 k dispozici. Bison&Rose, která patří skupině podnikatelů v čele s Milošem Růžičkou, ve výběrovém řízení porazila PR Konektor, AMI Communications a Stance Communications. Pátý, nejmenovaný uchazeč, byl vyloučen pro nesplnění kritérií.

Šéf ČT Petr Dvořák
31.8.2012 17:03   |  

Předběžná hodnota zakázky byla určena na 1,9 milionu korun na dobu jeden rok. V rozhodnutí o vítězi není uvedena konečná cena.


Čtěte také:

Obchodní ředitel Svoboda končí v České televizi

Pro ČT budou pracovat Dvořákovi lobbisté


Výběrové řízení na mediální servis a PR je jedním z několika ostře sledovaných tendrů, které veřejnoprávní stanice narychlo vypsala na konci března těsně před zpřísněním zákona o veřejných zakázkách.

V tendru na PR rovněž budilo otázky stanovení kritérií, které velmi zúžilo možný počet účastníků. Zájemce kupříkladu musel vykázat obrat minimálně 10 milionů korun ročně ve třech po sobě jdoucích letech. Dále musel předložit tři referenční zakázky na obdobné služby, každá z nich minimálně v rozsahu jednoho milionu korun. Alespoň jednu z těchto zakázek musel zadat subjekt z oblasti médií.

Autor: Aleš Borovan

Komentáře

Čtěte také

USA v kosmickém výzkumu nedoženeme, přiznala Moskva. Pak výrok vzala zpět

USA v kosmickém výzkumu nedoženeme, přiznala Moskva. Pak výrok vzala zpět Fotogalerie

Překvapivě chmurné vyhlídky ruské kosmonautiky na schůzi ministerstva průmyslu v Moskvě prezentoval vicepremiér Dmitrij Rogozin, který ve vládě odpovídá za vesmírný program. I… více

Komerční prezentace
Mobilní web