Prima odpískala stěhování | E15.cz

Prima odpískala stěhování

Prima odpískala stěhování
Marek Singer, TV Prima
• 
ZDROJ: E15

abo

Televize Prima zastavila plánované stěhování do vyprojektované budovy Crystal na pražských Vinohradech. Managementu stanice se podařilo dohodnout na prodloužení pronájmu s vlastníkem stávajícího sídla na pražské Palmovce. Deník E15 informace získal z důvěryhodných zdrojů uvnitř televize.

Prima tak ušetří desítky milionů za stěhování personálu a techniky do nové lokace. Původní smlouvy Primy skončí na počátku roku 2013, dům v ulici Na Žertvách pronajímá společnost AA 2. Namísto přestěhování má druhá komerční televize vsadit na postupnou rekonstrukci stávajících prostor, které sdílí s dalšími podniky spolumajitele Primy, podnikatele Ivana Zacha, například rádia Hey.

Čtěte také:

Televize Prima si našla nové sídlo

Zach zmenší impérium, zavře dvě firmy

Prima spustila online videotéku Prima Play

Prima zahájila hledání nového sídla na počátku roku 2010. Volba Crystalu byla logická. Developerem je firma GES Real, kterou prostřednictvím společnosti GES Asset Holding a nizozemské firmy GES Group Holding vlastní právě Ivan Zach. Záměrem bylo pronajmout si kancelářské prostory minimálně na deset let.

Podle webových stránek projektu má mít dosud nepostavená budova Crystal 14 podlaží s celkovou nabídkou 13,6 tisíce metrů čtverečních plochy. Prima počítala s tím, že by si pronajala okolo 3,5 tisíce metrů čtverečních.

Autor: abo
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!